22.09.2012

Носівка має історію 865 років

Носівський район суботнього дня, весело та  пам’ятно відзначив ювілей свого завжди юного та древнього міста – 865 років. Носівка – це маленька поліська перлинка на карті нашої країни, яка поєднує у собі  красу природи,  енергію, що розбудовує економічну інфраструктуру, доброзичливість та відкритість людей, від яких залежить створення сучасної історії свого району та міста.

Районна газета «Носівські вісті» надала матеріал щодо проведення свята.

Свято традиційно розпочала урочиста хода, під час якої учнівські та трудові колективи, організації та установи, територіальні громади, у розважальній формі намагалися якомога повніше, жителів та гостей міста, познайомити з історією населеного пункту та територіальної громади аж до нашого часу.

Віктор Тканко – заступник голови облдержадміністрації виголосив урочисту промову у якій висловив особисті привітання носівчанам з нагоди 69 річниці, з моменту визволення Носівки, та привітав  від імені Володимира Хоменка – голови облдержадміністрації.

Кожен учасник свята мав можливість послухати фольклор цієї місцевості, а потім завітати до імпровізованих садиб, або ж побувати у містечку майстрів, які розмістилися на центральній площі,  та ознайомитися з їх виробами.

А ще програма свята включила в себе виступи художніх колективів та майстрів мистецтва, безпрограшні лотереї, спортивні змагання та величезний ярмарок промислових та продовольчих товарів. «Родзинкою» свята став виступ народного артиста України Павла Зіброва.

А завершила  свято молодіжна  дискотека та святковий феєрверк.