04.10.2012

Ніжинський міський центр соціальних служб відзначив своє 15-річчя

Хоч дата і невелика, але скільки всього відбулося за ці роки, скільки накоплено досвіду, стільки неможливо накопити ні в одній сфері діяльності.

Ніжинський міський центр соціальних служб відзначив своє перше, але не останнє 15-річчя. Відкрився центр 1 вересня. Свято своєрідного ювілею відзначили також у день знань. Волонтери, спонсори, керівники громадських та державних організацій-партнерів, на чолі зі Світланою Васильєвою,  заступником міського голови та колишні колеги прийшли привітати нинішній колектив центру з цією видатною датою.

Була згадана непроста історія розвитку діяльності закладу, людьми, що стояли у витоків.

На сьогоднішній день у центрі працює 18 соціальних працівників, що трудяться на благо  міста, намагаються зарадити кожній родині, що прийшла по допомогу, в першу чергу підтримують сім’ї з дітьми.

Свято відбулося у залі партнера, міської організації Червоного Хреста України. Тут пролунало багато теплих слів та спогадів на адресу  спонсорів, волонтерів та представників соціальної служби. Благодійники отримали від директора Центру Людмили Левчук за те, що завдяки ним Центр існує та розвивається.

Саша Ляшенко, дипломант міського конкурсу творчості молоді та дітей з особливими потребами, привітала колектив Центру та його партнерів своїм виступом, у якому заспівала українські пісні.

Не дивлячись на те, що робота соціального працівника дуже важка, та співробітники Центру знають, що їх праця дуже потрібна людям.

Відзначивши першу видатну подію в житті Центру, його колектив налаштований на плідну працю ще багато років.

  • Гость: С праздником вас коллеги! Это знаменательный день в вашей жизни