17.04.2013

Ніжинці вимагають скорочення часу роботи нічного клубу

Лише лінивий мешканець Ніжина не говорить про один із місцевих нічних клубів, котрий має поганий вплив на молодь. Та якщо влада не хоче боротись з цим, за справу береться громада. Розпочалось все з листопада 2010 року, коли міська рада надала дозвіл бутербродній «Абсолют» вести діяльність у період щ 19.00 по 4.00 ранку. Тобто заклад громадського харчування перетворився на нічний клуб. Мешканці Ніжина постійно прохали чиновників скоротити час роботи установи. Можливо, громаді вдалося б достукатись до влади, але бар’єром був Ігор Пучка.

Цей депутат є очільником нічного клубу, окрім того, він перебував у хороших стосунках з тодішнім мером Михайлом Приходьком. Про цю «солодку парочку» в місцевих ЗМІ мова йшла неодноразово. Коли хабарник був звільнений із своєї посади, дах над головою Пучки почав трохи протікати. До речі, він перейменував заклад у «Табаско», аби відвести усі підозри. Та громаду обдурити неможливо, оскільки люди все розуміють. Терпець мешканців увірвався, як наслідок, вони відвідали засідання міської ради.

Жителі прогресівського мікрорайону обґрунтували своє незадоволення. Вони зазначили, що постійна музика та галас молоді під їх вікнами нікому не подобається. До того ж, біля нічного клубу часто влаштовуються бійки. Сон жителів мікрорайону вже давно порушився, не говорячи вже про дітей та осіб похилого віку. На горіхи дістається і молоді, котра зовсім непричетна до розважального закладу. Мешканці не можуть спокійно дивитись на постійні знущання хуліганів. Депутат Ігор Пучка у свою чергу іронічно посміхався, що ще більше обурювало громаду.

За словами мешканців, у разі ігнорування колективної заяви наступного разу до сесійної зали вони принесуть усі відходи, котрі залишаються від дискотеки. Серед цього сміття є використані шприци та презервативи. Секретар міськради наказав винести на розгляд виконкому питання щодо скорочення діяльності нічного клубу до 22.00.

 

 

 

  • Гость: С пониманием отношусь население, наши ведь не могут нормально гулять, шум и гам свойствен народу