26.09.2013

«Буковина» не змогла додавити кримчан

17

Незважаючи на пристойну різницю в залікових балах, в першому таймі «Буковина» виглядала краще за кримчан. Варто відзначити і гарну гру захисту «Севастополя», яка практично не дозволяла своєму суперникові підійти до штрафної площі. Однак у компенсований час першого тайму задня лінія підопічних Олега Кононова дала збій. Мабуть хлопці вже думками були в роздягальні, а тому проґавили Новотрясова, який відправив м’яч у сітку воріт Литовки. Варто відзначити активну участь в атаці Антона Савіна, котрий відмінно скористався невдалим виносом Євгена Новака.

Другий тайм вийшов дивовижним, вболівальники отримали величезне задоволення від його перегляду. Видно було, що Олег Кононов знайшов потрібні слова в перерві, а тому одразу ж по закінченні тайм-ауту гості кинули всі сили в атаку. Севастопольці постійно нагнітали, проте на рахунок ці дії не впливали. Як наслідок, наставник кримської команди вирішив внести корективи у дії своєї команди, він знайшов вихід в замінах. Поява на полі Ткачова і Кузнєцова визначила долю поєдинку.

Хоча все-таки варто відзначити налагоджені командні дії. Атаку гостей розігнав Маріуш Левандовскі, який віддав точну передачу на Сергія Кузнецова. Форвард, який нещодавно з’явився на полі, в один дотик відпасував назад Ткачову. 23-річний уродженець Росії обробив м’яч і послав його в дальню дев’ятку воріт «Буковини». Голкіпер лише розвів руками, оскільки він не мав можливості передбачити таку незвичайну траєкторію польоту.

Незабаром кримчани взагалі могли вийти вперед, Міколюнас чудово прострілив з правого флангу, Малиновський пробив в один дотик, воротар відбив перед собою і лише удача йому допомогла у відображенні удару з близької відстані у виконанні Сергія Кузнецова. З відповіддю «Буковина» не забарилась, черновецькі футболісти ледве не скористалися помилкою захисту «Севастополя», Алан вже увійшов у карний майданчик і навіть завдав удару, проте завдяки самовідданості Новака м’яч не влетів у сітку. Решта часу футболісти обох команд відверто догравали, в результаті чого суддя зафіксував справедливу нічию.

  • Гость: Дуже не звично було бачити Севастополь в другій ролі, жаль, що буковинці не змогли забити ще один