28.08.2013

На Червоній площі відбувся святковий ярмарок

armarca

З нагоди кінця літа в обласному центрі на Черновій площі був проведений ярмарок. Цього разу свою продукцію виставили на продаж більше 90 товаровиробників, котрі приїздили до Чернігова з 18-ти районів області. Захід був урочисто відкритий після слів Станіслава Віхрова, саме заступник мера звернувся до громади з вітальним словом. Цоьго дня на Червоній площі можна було придбати все, що завгодно. Мало того, ця продукція на порядок дешевша, ніж у магазинах, та має більш високу якість. Перелічувати усі підприємства немає сенсу, варто зазначити лише, що біля кожної торгової лавки спостерігався чималий ажіотаж.

Також не забуваємо про присутність народних майстрів з інших областей. Фахівці різного роду ремесел виставили на продаж плоди кропіткої праці. Отримали задоволення від перебування навіть ті мешканці, котрі прийшли до Червоної площі без гаманця. Їм була надана можливість взяти від майстрів урок по виготовленню пасхальних виробів в українських традиціях.

Чимало людей отримали навички у розписі писанок та складанні серветок. Окрім того, покупці спостерігали за конкурсом «Готуймося до Великодня», участь у якому взяли представники 9-х установ. В результаті кожне підприємство отримало почесну грамоту.

Чималу цікавість викликав концерт чернігівських творчих колективів. На невеличкій сцені для мешканців і гостей міста танцювали та співали пісні вихованці Палацу культури. Серед них були: народний хор «Калина», театральна студія «Забава», хореографічна група «Каблучок», аматорський хор «Діти війни», тріо бандуристок «Полісяночка», народний фольклорний ансамбль «Сіверяни». За видовищем мали можливість спостерігати переважно покупці, оскільки від реалізаторів не було відбою. Ярмарок допоміг мешканцям Чернігова добряче підготуватись до вересневих свят та заощадити чимало грошей.

  • Гость: Придбав багато чого цінного на ярмарку, тепер готуюсь з друзями до свят