15.09.2012

На Чернігівщині відзначили день фармацевта

День Фармацевта

13 вересня керівники міста та області урочисто привітали тих, хто працює у фарматевтичній галузі.  Перед тим як почався захід, всі запрошені оглянули виставку Чернігівського обласного історичного музею ім. Тарновського,  яка має назву «Історія аптечної справи на Чернігівщині».

Ця інформація надана прес-службою облдержадміністрації.

Володимир Хоменко – голова облдержадміністрації відзначив, що за останні роки Уряд країни та Глава держави приділяє значну увагу питанням модернізації та реформування фармацевтичної сфери.  Прийнята  низка законодавчих актів, щонаближають діяльність галузі до стандартів і вимог Євросоюзу та регулюють її діяльність.

Завдяки президенту України, Віктору Януковичу, здійснилася реалізація соціальних ініціатив, також, він по-європейські підійшов до того, щоб забезпесити населення ліками від артеріальної гіпертензіїї.

В області, як і по всій Україні, ціни на ліки знизилися на 20% відповідно постанови Кабміну, це значно поліпшує доступ хворих до лікувальних засобів, які їм потрібні.

Керівник області звернув увагу на те, що органами влади будуть  й надалі робитися послідовні кроки, щоб покращити для населення області медичне обслуговування. У тому числі будуть створюватися всі умови, щоб населення було забезпечене безпечними та якісними ліками.

Володимир Хоменко зазначив, що спільними зусиллями можна піднести цю життєво необхідну та важливу сферу на новий рівень та досягти реальних результатів.

Кращі працівники фармацевтичної галузі області отримали  відзнаки облдержадміністрації, міської та обласної рад.

  • Гость: [...] в воде температурой 10°С около 20 мин. (с аквалангом), прежде чем охлаждение становится угрожающим. Рекорд [...]