14.11.2014

Чернігівські музики та артисти виступлять для дітей з метою їх патріотичного виховання

З 6 по 20 листопада Чернігівський обласний філармонійний центр фестивалів та концертних програм проведе цикл пізнавально-музичних вистав для дітей шкільного віку: «Українська душа», «Україна — чайка біла», «Звучи, рідна мова», «Гетьманська слава України», «Легенди козацької доби», «Слово, моя ти єдина зброя», «Мистецькі зустрічі в музеї Коцюбинського».

Ці програми створені з метою патріотичного виховання молоді та пройдуть в чернігівських школах №30, №33, №6, №27, № 2, №14, №22, №1, ліцеї №15, музеї Коцюбинського і безпосередньо в самому філармонійному центрі. У патріотичних програмах візьмуть участь Капела бандуристів ім. О. Вересая, Академічний камерний хор ім. Д. Бортнянського, концертні виконавці Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.

Вистави поєднують у собі казковий сюжет з історичними фактами. Діти поринуть у світ пригод і дізнаються про нашу рідну Україну, яка з давніх часів славиться своїми традиціями і унікальною культурою. Маленьким чернігівцям представлять багато гарної музики: твори українських авторів і композиторів, українські народні пісні, запальні танці. А найактивніші глядачі зможуть взяти участь у захоплюючих конкурсах!