28.08.2013

Міська влада обіцяє прискорити темпи ремонту доріг

20

З приходом осені чернігівські водії зіштовхнуться із проблемою жахливої якості доріг. Громада дуже схвильована тим, що ремонтні роботи проходять дуже повільно. Сергій Андрос розуміє населення, але при цьому запевняє, що влада робить усе можливе для вирішення ситуації. Причиною низьких темпів реконструкції покриття, за словами заступника мера, є дефіцит асфальту. При цьому чиновник стверджує, що дана проблема притаманна не лише Чернігову, а й всій Україні. Ця інформація пролунала у ході засідання міської ради.

Як стало відомо із уст Сергія Андроса, на сьогоднішній день в нашій країні функціонує лише один асфальтний завод, а бітум, котрий є невід’ємною складовою покриття, взагалі імпортується з Росії та Білорусії. Посадовець обіцяє, що найближчим часом темпи ремонту доріг стрімко зростуть, оскільки нещодавно до Чернігова були завезені усі необхідні матеріали. З метою вияснення причини даного явища губернатор хотів звернутися до міської влади. Ні в кого немає сумнівів, що Володимир Хоменко зробив це, в результаті чого через кілька тижнів дороги в Чернігові отримають належний вигляд.

Та на сьогоднішній день водіям доводиться терпіти хоча і малі, але неприємні ями. Вони були утворені внаслідок діяльності автодорожників, котрі зрізали старий асфальт, а новий ще не поклали. Цю тему протягом декількох днів активно обговорювали місцеві ЗМІ. Акули пера спільно з обласною владою врешті решт досягли свого. Вірогідно, голова облдержадміністрації власноруч слідкуватиме за темпами проведення ремонтних робіт на проїжджих частинах. Адже окрім нього, від поганого стану доріг страждають  тисячі мешканців міста. Зі свого боку обласна влада зробила усе можливе, надавши кошти на закупівлю та укладення асфальту. Тепер очікуємо на виступ автодорожників.

  • Гость: По таким дорогам действительно невозможно ездить, если власти не исправят недостатки, народ не постерпит этого
  • Гость: Хому б заздалегідь не вирішувати подібні питання, все потрібно відкладати до останнього