29.07.2013

Медичні сестри отримали дипломи про освіту

19 липня випускники Чернігівського базового медичного коледжу очікували на свято, адже в цей день вони мали отримати дипломи про освіту. Стосується подія тих колишніх студентів, котрі навчались за спеціальністю Сестринська справа. Та свято пройшло не так, як того очікували молоді фахівці. Справа у тому, що для церемонії була вибрана замала аудиторія, тому за видовищем мали змогу спостерігати далеко не усі батьки. До цього всього варто ще додати літню спеку, то ж можна стверджувати, що свято організатори зіпсували. Не пощастило і абітурієнтам, котрі у сусідній аудиторії здавали документи на вступ до коледжу. Потенційних студентів довелось попросити покинути приміщення. Зважаючи на усі фактори, церемонія вручення дипломів залишила за собою неприємний осад.

Хоча, навчальний заклад має велику історію, він був заснований ще в далекому 1868 році. З часом почались політичні ігри, пов’язані з діяльністю комуністичної партії. Постійно посадовці ділили приміщення актової зали. Якщо порівнювати з більш відомими медичними навчальними закладами, то ситуація виглядає дуже дико. Пояснити явище, яке спостерігалось 9 липня, дуже тяжко. Згідно з офіційною інформацію, обласна рада запросила від коледжу 8 тисяч гривень за оренду зали. Звичайно, це зневажливе ставлення до людей, які в майбутньому можуть врятувати нам життя.

Подейкують, посадовцям байдужі проблеми вітчизняної медицини, оскільки у разі виникнення хвороби вони їдуть лікуватись за кордон, де якість послуг значно вища, ніж в Чернігівській області. Так як випускники працюватимуть на рідній землі, представникам влади немає діла до них, оскільки медики не принесуть їм користі. Саме таким чином громадськість пояснює неприємний сценарій церемонії вручення дипломів.

Але випускники коледжу намагались не зважати на усі проблеми, вони просто насолоджувались останніми хвилинами перебування у навчальному закладі в якості студентів. Отримували дипломи про освіту медсестри під супроводом російської поп-музики, цього дня хіба що тільки вона мала змогу підняти настрій. Скоріш за все, більшість випускників повернуться до домівок, де влаштуються до місцевих закладів охорони здоров’я. До того ж, в рідній оселі завжди допоможуть родичі та близькі. Той факт, що по відношенню до випускників, які три роки віддали медичному коледжу, поступили не чемно, суперечити немає сенсу.

  • Гость: Нельзя так поступать с врачами, представляю, как им обидно
  • Гость: я даже не знаю какие слова к руководству можно подобрать, да эти же студенты ничего хорошего о них не скажут