31.05.2013

Літні табори в Чернігові будуть організовані на базі 34-х шкіл

Напередодні початку оздоровчого періоду в Чернігові постає актуальне питання, куди влаштувати дитину, аби вона не вешталась вулицями. Якщо скрупульозно відноситись до терміну «оздоровчий період», то пошук відповідних закладів буде справою п’яти хвилин, оскільки в обласному центрі таких установ дуже мало і кількість місць відповідна. А ось з літними таборами ситуація трохи краща, оскільки вони функціонуватимуть на базі 34-х шкіл, форма перебування в даному випадку денна. Період відвідування таких закладів добігає кінця 19-го червня.

Щоранку, о 9-й годині, діти збиратимуться на території середніх загальноосвітніх навчальних закладах, де братимуть участь у різноманітних заходах до 17.00. Вихованням молодшого покоління займатимуться спеціалісти, вони замінять дітлахам вчителів. Оздоровчий період – це справжня знахідка для батьків, оскільки відтепер вони не хвилюватимуться за своїх нащадків під час перебування на роботі. До того ж, за допомогою таборів учні відкриють для себе новий світ, а проведені заходи сприятимуть інтелектуальному розвитку. Тобто негативних моментів від нововведення Президента не спостерігається.

Вагомим позитивним фактором є відсутність необхідності у великих фінансових витратах. Для того, щоб відвідувати табір, необхідно з собою приносити розкладачку, постільну білизну та трохи грошей, котрі підуть на екскурсії та солодощі. Харчування здійснюватиметься за рахунок Чернігівської міської ради, що, до речі, теж знімає тягар з батьків. Посадовці обіцяють, що діти будуть на кормлені та за оздоровчий період наберуться сил. Згідно з планом, один день перебування дитини у школі обійдеться мерії в 29 гривень. Можна стверджувати, що в даному випадку діє система «all inclusive», адже зазначена сума включає в себе сніданок, обід та підвечірок.

Представники профільного департаменту закликають батьків якомога скоріше записати своїх дітей до табору, оскільки кількість місць обмежена. Згідно з попередніми даними, в літній період школи розраховані на 1700 учнів. При цьому пріоритет надаватиметься пільговим категоріям. Тому якщо у вас немає можливості влаштувати дитину, то краще відправити її до іншого місця відпочинку чи до бабусі в село. Або ж можна дочекатись 18 червня, адже на цю дату заплановане урочисте відкриття табору «Дружба». Загалом планується здійснити три заїзди, тривалість кожного із них триватиме 21 день.

  • Гость: Ці літні табори просто анекдот.Все робиться ради звітів в Київ.
  • Гость: Розповіді про добровільні табори -- це легенди для нашого уряду. Дітей туди заганяють примусово.