01.11.2013

«Куликівське молоко» відзначає 40-річний ювілей

3

Зазвичай 40-річний ювілей не святкується, але це правило не стосується закладів. Нещодавно саме таку дату відзначало підприємство «Куликівське молоко», котре є одним з найбільших постачальників корисної рідини у Куликівському районі. За такий визначний період компанія неодноразово була реорганізована, але не дивлячись на це, вона має унікальні традиції. Сьогодні під час виробництва молока використовуються технології, котрі відповідають сучасним стандартам. Завдяки колишньому і нинішньому керівництву підприємство досягло високого рівня розвитку.

З 40-річним ювілеєм дирекцію та працівників комбінати привітав очільник Луганської області. Він наголосив на тому, що «Куликівське молоко» є одним із тих підприємств, котре виробляє вершкове масло, сухе знежирене молоко, кисломолочну продукцію та харчі з незбираного молока. Завдяки цьому товари даної компанії користуються великим попитом, адже вони мають високу якість та сприйнятливу ціну. Виробництво проходить в екологічно чистих умовах. З появою кожної технології асортимент продукції поширюється, а збільшений попит супроводжується підвищенням обсягів виготовлення.

Варто зазначити, що продукція молокозаводу постачається не лише Чернігівською областю, а й за її межами. Неодноразово підприємство отримувало до своєї шкатулки різноманітні нагороди регіонального та державного масштабів. «Куликівське молоко» відіграє чималу роль у процесі формування бюджету, завдяки йому наша область постійно розвивається, також компанія надає кошти на соціальні потреби.

Окрім чинник працівників та керівництва заводу, губернатор привітав ветеранів праці, котрі віддали немало сил та здоров’я підприємству. Він подякував колектив за значний внесок у розвиток продуктової галузі регіону. Окрім того голова облдержадміністрацій відзначив традиції, котрі переходять із покоління в покоління. Посадовець побажав, аби Куликівський район досягав таких великих успіхів в усіх сферах діяльності. Він сподівається, що з кожним роком попит на продукцію і обсяги її виробництва зростатимуть, а населення отримувало велике задоволення від споживання. Варто зазначити, що з нагоди 40-річного ювілею кращі працівники молочного комбінату були нагороджені відзнаками облдержадміністрації та обласної ради. Це стане додатковим стимулом для досягнення нових висот.

  • Гость: Дуже смачне молоко, п'ємо його всю родиною з кондитерськими виробами, всім рекомендую цей продукт