16.07.2013

Кращим продуктом року визнали наше молоко

20519

Продукцію від ТМ «MamaMilla», а саме згущене незбиране молоко з цукром, яке випускає ПАТ «Ічнянський молочно-консервний комбінат», провідними експертами у Москві визнано кращим продуктом року на Міжнародній виставці продуктів харчування, напоїв і сировини для їх виробництва «Продекспо-2013». Продукт-переможець нагороджений Кубком Гран-прі лауреата Міжнародного конкурсу «Кращий продукт-2013». На території СНД і Східної Європи така виставка є найпрестижнішою.

Слід також відзначити, що конкуренція на підсумковій події виставки – XV дегустаційному конкурсі «Кращий продукт-2013» – була жорсткою, бо в ньому брали участь понад 2200 компаній із 63 країн світу, включаючи США, Францію, Німеччину, Японію, Канаду. Престижність отриманої нагороди важко переоцінити.

Цей конкурс за багато років проведення вже встиг зарекомендувати себе як повністю неупереджений і максимально об’єктивний. До незалежної комісії входили провідні російські експерти продуктової галузі, агропромислових спілок та асоціацій виробників.

За словами президента ГК «Провіант», у яку входить Ічнянський молочно-консервний комбінат, а також віце-президента Українського союзу промисловців і підприємців Валентина Запорощука, ця перемога відкриває великі перспективи для вітчизняних виробників:«Це великий успіх для України і стимул не зупинятися на досягнутому. Попит на якісні продукти харчування, світі зростає. Тому у нашої країни, враховуючи її агропромисловий потенціал, є всі шанси на те, щоб зайняти важливе місце на міжнародному продовольчому ринку.

Перемога продукції ТМ «MamaMilla» у цьому міжнародному конкурсі є підтвердженням правильної стратегії розвитку харчової промисловості України, тож слід робити ставку на якість. Міжнародне визнання відкриває для української продукції можливість успішно завойовувати нові ринки, дає передумови до зростання надходжень до бюджету від експорту і до створення нових робочих місць.

За останні декілька років продукція ПАТ «Ічнянський молочно-консервний комбінат» була неодноразово відзначена на міжнародних конкурсах. Підприємство володіє одним із найбільш інноваційних виробничих комплексів, власною науково-технічною і сировинною базою, розвиненою системою національної дистрибуції. Його продукція широко відома не тільки на внутрішньому ринку, але й за кордоном – компанія здійснює оптові поставки згущеного молока до 38 країн світу, серед яких такі вимогливі й висококонкурентні, як США, ПАР, Австралія, Об’єднані Арабські Емірати.

  • Гость: Я навіть не сумнівався у перемозі нашого молока, не з чуток знаю, як працівники заводу відносяться до своєї справи
  • Гость: Протягом кількох років смак молока залишився незмінним, а тому ніхто не сумнівався у хороших показниках