08.12.2013

Королевська відмітила, що рівень працевлаштування на Черніговщині поліпшився

dvor

29 листопада голова Черніговської облдержадміністрації Володимир Хоменко утворив чергове розширене засідання Колегії обласної адміністрації, на якому було підбито підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку, місцевих бюджетів за 9 місяців 2013 року.

На засіданні Колегії була також присутня Міністр соціальної політики України Наталія Королевська, яка на сьогоднішній день була в Чернігівській області із робочою поїздкою.  Під час засідання Королевська відмітила актуальність питання ЕС в Вільнюсі, поточну ситуацію за найактуальнішими питаннями соц.політики в країні та соціальної сфери в Чернігівській області, зокрема.

Окрім цього, міністр зупинилася на питанні, щодо заборгованості по заробітним платам серед працівників бюджетної сфери, що надзвичайно хвилює усіх місцевих жителів.

Під час своєї робочої поїздки Міністр соціальної політики Наталія Королевська збирається відвідати багато закладів соціальної сфери областей України. Тому Чернігівщина не стала виключенням: разом із головою облдержадміністрації Чернігівшини Володимиром Хоменко, та головою облради Анатолієм Мельником вони відвідали соціальні установи області: обласний центр матері і дитини «Батьки й дитина разом», обласний центр соціально-психологічної допомоги.

Міністр соціальної політики України отримала шанс поспілкуватися із жінками, які перебували на той час в центрі, та вислухати їхні побажання та проблеми. Під час візиту до Чернігівського міськцентру зайнятості населення Наталія Королевська відзначила, що прийнята на Чернігівщині програма соціального і економічного розвитку поступово починає діяти.

Так, наприклад, із початку цього року Чернігівським центром зайнятості було працевлаштовано 4.2 тисячі громадян, тобто кожного третього, який стоїть на обліку у центру зайнятості.

Міністр соціальної політики України відзначила роботу соціальних установ дуже ефективною, та підкреслила, що досвід чернігівських соціальних працівників у наданні таких послуг матерям та сім’ям, які опинилися у скрутному життєвому становищі, повинен наслідуватися та поширюватися по всій країні.