20.04.2013

Комунальники почали встановлювати велопарковки

Перебуваючи в очікуванні туристичного сезону, чернігівська влада робить усе можливе, аби привернути увагу до міста з боку мешканців інших регіонів. Такі грандіозні плани не заважають чиновникам залучати населення до здорового способу життя. Нещодавно за бюджетні кошти були придбані велопарковки, деякі з них працівники КП «Паркевання та ринок» змонтували напередодні. За словами керівника комунального підприємства, спеціалісти розпочали розробку проекту ще минулого року. Вони переймали досвід в інших міст і країн. Такі дії застосовували для того, аби створити компактні та зручні для населення форми.

Під час розмови з журналістами Дмитро Синенко надав перелік об’єктів, поруч з якими будуть встановлені велопарковки. Акули пера дізнались, що ці засоби розміщуватимуться поруч з Головпоштампом, ТЦ «Мегацентр», на Алеї Героїв та Красній площі. За словами керівника КП, влада піде назустріч населенню та виділить кошти на закупівлю додаткових конструкцій у разі виникнення потреби у велопарковках в інших місцях.

Незабаром спеціалісти розпочнуть роботу з вивчення попиту на компактні стоянки для велосипедів. Дмитро Синенко також зазначив, що в країнах Європи парковки значно полегшують життя населенню. До прикладу, останнім часом мешканці Німеччини все частіше надають перевагу саме велосипедам.

Поруч з велопарковками прикріплятиметься нещодавно розроблена історична карта. На цій мапі нанесені визначні місця та пам’ятки архітектури. Аби залучити населення до здорового способу життя, карта надає інформацію щодо переваг велосипеду. На думку влади, основні плюси полягають в покращенні екології та отриманні корисних фізичних навантажень. Зазначимо, що реалізація проекту популяризації велосипедів проходить за сприянням управління стратегічного розвитку міста та туризму. Джерело: http://planeta-turizma.com.

  • Гость: В Европе повсюду такие парковки существуют, очень удобная вещь, особенно в нашу погоду
  • Гость: Я замочком не користуюсь, і навіть ніхто велосипед не вкрав, для України дивне явище