07.05.2013

Комбінат заощадив на виготовленні пасок

Мешканці Сосницького району довірились Ігорю Рибакову, обравши його народним України від 207 округу. Але представник влади не віддячив громаді за такий вчинок. Хоча, кращого початку годі й придумати, напередодні Великодня нардеп пообіцяв ветеранам війни, інвалідам та іншим малозабезпеченим верстам населення безкоштовно надати паски. Подарунок хоча і не коштовний, але дуже приємний. Та у багатьох людей він викликав обурення.

Аби прояснити ситуацію, наведемо приклад мешканців селища Шаболтасівка. Розпочнемо з того, що більшість місцевих пенсіонерів отримали паски з дірками. На вигляд виріб виглядає нормально, та й на запах теж нічого, але всередині він майже повністю порожній. Деякі селяни таки скоштували паску, після цього вони згодували нею птахів. Варто уявити собі вираз обличчя людей, які стали першими очевидцями такого незвичайного явища.

За словами досвідчених хліборобів, безвідповідально поставились до завдання працівники комбінатів. Паски випікались в формах з пергаментного паперу, завдяки цьому верхівка хлібобулочного вирубу не була деформована. А от тісто, що знаходиться всередині, впало вниз. Пенсіонери навіть не знають, на чию адресу висловлювати обурення. Адже з однієї сторони, народний депутат мав проконтролювати процес, а з іншої – він не Господь Бог, тому завдання доручив іншим людям.

Ні у кого немає сумнівів у тому, що хлібокомбінат просто на просто вирішив заощадити грошей, порушивши таким чином моральні цінності. За словами мешканців Шаболтасівки, у фірми-виробника немає совісті, краще б взагалі не бралися за роботу. В таємниці залишилась назва підприємства, котра випікала паски. Відомо лише одне, що комбінат підвів і громаду, і Ігоря Рибакова. Не дивлячись на зіпсований настрій, селяни не склали рук, вони власноруч випекли паски.

  • Гость: Якими це людьми потрібно бути, щоб знущатись над святим, соромно за комбінат
  • Гость: Им воздадутся эти поступки со временем, это кощунство, очень жаль стариков