11.09.2014

Кадрові призначення нових директорів шкіл міста

chernigov_shkola_nomer_4

У двох з 36 шкіл міста — нові директора. Кадрові призначення були проведені 10 вересня.

Школу №4 очолила Рітзель Оксана Миколаївна. Вона 1974 народження, закінчила ЧНПУ ім. Т. Г. Шевченка за спеціальністю «початкові класи», потім здобула другу вищу освіту за спеціальністю «вчитель української мови та літератури». Працювала лаборантом в школі №1, потім вихователем групи продовженого дня, педагогом-організатором. Останні десять років була заступником директора з виховної роботи в школі №33. Вона наступниця Багіної Тамари Леонтіївни.

А ось в ліцей №22 призначена Пекур Вікторія Олегівна. Вона 1973 року народження, випускниця школи №20. Закінчила ЧНПУ ім. Т.Г. Шевченка за спеціальністю «початкові класи», потім здобула другу вищу освіту за спеціальністю «вчитель української мови та літератури» на базі інституту післядипломної освіти. Працювала вчителем, потім заступником директора з навчально-виховної роботи в школі №2. Останні шість років очолювала відділ шкіл в управлінні освіти Чернігівської міськради. Вона наступниця Четирус Тамари Володимирівни.

Ці школи очолювали прекрасні педагоги. Величезне їм спасибі за їх працю! Але, на жаль, приходить час — і люди йдуть на пенсію. Думаю, що їх наступниці гідно приймуть естафету і впораються з покладеним на них відповідальністю. Ми обговорили всі кандидатури і дійшли висновку, що саме цим людям довіримо управління навчальними закладами. Відштовхувалися не тільки від професійних, а й від людських якостей педагогів, — прокоментував призначення Володимир Купріяненко, начальник управління освіти Чернігівської міськради.