20.09.2012

Гуртожитки відійдуть у власність громад

Селекторна нарада відбулась 13.09.2012, її очолював  Анатолій  Близнюк, який є Міністром  регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарстваУкраїни та регіонального розвитку. На ній розглядалося питання про реалізацію цільової загальнодержавної програми з  2012 до 2015 років, яка передбачає те, що гуртожитки передадуть територіальним громадам.

Інформація надана прес-службою Міністерства будівництва та житлово-комунального  господарства та регіонального розвитку.

Олександр Аліпов, який є першим  заступником голови Мінрегіону України,  доповів про те, що фінінсові ресурси, що передбачаються державним бюджетом, щоб відремонтувати гуртожитки, які будуть належати територіальним громадам,  зазначено у постанові Кабінету Міністрів України від 05.09.2012 №822. Олександр Аліпов наголосив на тому,  що єдиний ефективний механізм задля управляння  власністю — створення ОСББ, тому  влада,  у кожному місті  має підтримувати громадян, щоб таких обєднань ставало дедалі  більше.

З бюджету держави виділено фінансову підтримку у розмірі  60 млн. грн. на реалізацію даної програми. Свої пропозиції надали лише три області.  Ще з  11 областей пропозицій чекають найближчим часом.

Перший заступник голови Мінрегіону доповів, що це Херсонська, Харківська, Миколаївська, Черкаська, Хмельницька, Кіровоградська, Сумська, Київська, Чернігівська, Хмельницька та Одеська області.

Офіційні листи надійшли з Луганської, Тернопільської та Волинської облдержадміністрацій про те, що ними не буде прийматися участь у Програмі через неможливість забезпечити спільне фінансування. Джерело: http://kherson-online.com.