17.08.2013

Губернатор проігнорував приїзд представників НАТО

Через нез’ясовані причини зустріч голови Чернігівської ОДА з представниками НАТО так і не відбулась. Один із організаторів заходу пояснює це явище тим, що проведення подібних заходів постійно «гальмує» обласна влада. Найчастіше офіційною причиною є втрата листа або відсутність даних щодо його персонального номеру. Михайло Колибакчук закликає губернатора задуматись над власними вчинками. За словами керівника Інституту європейського просування, зустрічі з представниками НАТО завжди проходять в освітніх закладах, та разом з тим зазвичай участь у бесіді беруть і чиновники з метою обговорення можливості співпраці.

Не дивлячись на ігнорування з боку влади, дипломати із Центру інформації та документації виконали свою місію. Напевне, губернатор жалкує про свій вчинок, адже він втратив можливість поспілкуватись з вельми шановними у Європі людьми.

Зустріч з представниками НАТО пройшла у приміщенні Чернігівського національного технологічного університету. Цей захід представляв собою конференцію, головною темою якої було Покращення безпеки за допомогою співпраці. В першу чергу семінар був корисним для студентів, та присутність чиновників не завадила б.

Дипломати зі Словаччини та Литви виклали юнакам повну інформацію щодо євроінтеграції. Марек Шафін зазначив, що Україна має скористатись можливістю, поки вона існує. Бесіда між студентами та уповноваженими особами із Європи тривала протягом двох годин. Час перебування гостей у Чернігові був дещо скорочений через ігнорування заходу губернатором. За організацію конференції відповідали представники Центру інформації та документації і Інституту Європейського просування. Голова облдержадміністрації не пояснив причину відмови від бесіди з гостями зі Словаччини та Литви.

  • Гость: І після цього влада хоче, щоб до нас відносились нормально. Якщо губернатор ігнорує НАТО, то що вже казати про накази Президента