03.03.2013

Голова ОДА зустрівся з призерами Чемпіонату світу з біатлону

На юніорському Чемпіонаті світу з біатлону Антон Мигда та Анастасія Ничипоренко виборюють медалі

В австрійському місті Обертіллахе 25 січня  стартував черговий юніорський чемпіонат світу з біатлону. У складі збірної України було чимало представників Чернігівщини, які демонструють чудові результати.

Антон Мигда та Анастасія Ничипоренко — студенти факультету фізичного виховання Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г.Шевченка  виборюють медалі на юніорському Чемпіонаті світу з біатлону

Антон Мигда 29 січня здобув бронзову нагороду, зайнявши третє місце в індивідуальній гонці на 12,5 кілометрів з чотирма вогневими рубежами.

31 січня своїх вболівальників порадували дівчата. В естафетній гонці наші спортсменки в непоступливій боротьбі з російськими біатлоністками здобули срібні нагороди чемпіонату.

Старт нашій естафеті дала Юлія Журавок, слідом за нею Анастасія Ничипоренко відмінно пройшла свій етап, перемістивши команду на другу сходинку, і, нарешті, Анастасія Меркушіна здивувала снайперською стрільбою та додала срібло в командну скарбничку.

 Володимир Хоменко — голова обласної державної адміністрації та голова обласного осередку НОК України, член НОК України  6 лютого 2013 року зустрівся з призерами Чемпіонату світу з біатлону серед юніорів, юніорок, юнаків і дівчат та їх тренерами. З 16 членів збірної команди України, що представляла нашу державу на Чемпіонаті світу в Австрії, було 11 чернігівських біатлоністів. На цих престижних змаганнях спортсмени виступили достойно, а п’ятеро з них завоювали медалі Чемпіонату.

Керівник області у своєму вітальному слові наголосив, що для збірної команди України цей Чемпіонат світу, поза сумнівом, став найбільш успішним, насамперед, завдяки здобуткам наших чернігівських спортсменів. Адже стільки медалей на чемпіонатах світу ми ще ніколи не завойовували. Є сподівання, що увага, яку приділяють Глава держави і Уряд розвитку спорту в нашій країні, проголошення минулого року Президентом України Віктором Януковичем Роком спорту та здорового способу життя будуть і надалі слугувати надійним підґрунтям для нових високих досягнень наших спортсменів.

Усім учасникам Чемпіонату світу Володимир Хоменко за цілеспрямованість і волю до перемоги, а їх тренерам – за педагогічний талант, уміння втілити свій досвід у виховання молодих спортсменів висловив подяку, адже такі здобутки на змаганнях – закономірний результат наполегливих тренувань та щоденної роботи над вдосконаленням спортивної майстерності.

На спортсменів у цьому сезоні чекають відповідальні змагання – Європейські молодіжні олімпійські дні у румунському місті Брешов та чемпіонат Європи у болгарському місті Банско.

Обласна держадміністрація, як зауважив губернатор, робитиме все можливе, щоб забезпечити якісну підготовку, відбір і успішні виступи наших спортсменів на міжнародних змаганнях найвищого рівня.

Призерам чемпіонату світу та їх тренерам  Володимир Хоменко вручив відзнаки облдержадміністрації та подарунки.

  • Гость: Уявляю радість спортсменів, коли вони побачили батьків. Особливо у мене б сльози с очей лились
  • Гость: Присоединяюсь к поздравительным словам губернатора, желаю дальнейших успехов нашим биатлонистов