12.03.2013

Футбольний клуб «Полісся» відзначив 20 років

31860619

Іван Коробка — перший заступник голови обласної ради привітав з 20-річним ювілеєм гравців та тренерів Футбольного клуб «Полісся».

Святкові урочистості відбулися у Чернігові, та звертаючись до учасників святкування Іван Коробка зазначив, що «Полісся» можна назвати однією з найкращих команд Чернігівщини та аматорського футболу України.

У своєму вітальному слові він зауважив, що  цей спортивний колектив є взірцем для наслідування, адже він виховав численну когорту яскравих гравців для професійного футболу. І серед них, такі особистості, як Андрій Ярмоленко, Олександр Романчук, Віталій Гавриш та ще багато інших вихованців, які нині формують стиль сучасного українського футболу. За його словами, досягнення клубу не були б високими, аби не старання його президента, голови постійної комісії обласної ради з питань сім’ї, молоді, спорту та туризму, Івана Чауса.

Іван Коробка вже протягом 20-ти років серцем і душею вболіває за команду, дбає про її матеріальне забезпечення, щиро радіє успіхам гравців та робить все залежне, аби ще більше підняти авторитет клубу та висловив переконання, що попереду на команду чекають нові яскраві перемоги та спортивні здобутки.

Керівник від імені депутатського корпусу обласної ради та себе особисто побажав гравцям, тренерам і керівництву клубу «Полісся»,  міцного здоров’я, благополуччя, оптимізму, подальших рекордів на футбольних аренах та вручив кращим футболістам Почесні грамоти обласної ради та відзнаки до них.

Вже вп’яте у минулому році ФК «Полісся» став срібним призером Чемпіонату області з футболу. Срібні медалі цього Чемпіонату під час урочистостей спортсменам вручили перший заступник голови і виконавчий директор обласної федерації футболу, суддя Національної категорії Анатолій Свистун та заступник голови обласної федерації футболу, директор СДЮШОР «Юність» Володимир Курбаков.

Також до футболістів з вітальним словом звернувся Володимир Мунтян — заслужений майстер спорту СРСР, заслужений тренер України, легендарний півзахисник київського «Динамо».

З 20-річним ювілеєм гравців та тренерів «Полісся» привітали перший віце-президент Асоціації аматорського футболу України Олександр Каденко, начальник відділу з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації, відповідальний секретар обласного осередку НОК України Микола Лазаренко, начальник відділу з питань фізичної культури та спорту Чернігівської міської ради, заступник голови міської федерації футболу Олександр Стецько, а також заступник голови Ріпкинської районної ради Юрій Лемешко та заступник голови Ріпкинської райдержадміністрації Андрій Булда.

  • Гость: Хотелось бы, чтобы нашлись инвесторы, которые смогли бы возродить наш славный клуб