16.08.2013

Дві чернігівські школи потрапили до рейтингу кращих навчальних закладів України

Журналісти друкованого видання «Фокус» вивчили діяльність усіх середніх загальноосвітніх навчальних закладів України. На основі отриманої інформації був складений рейтинг кращих шкіл. В топ-50 увійшли дві установи, котрі функціонують на території області. Як з’ясувалось, найкращим навчальним закладом в нашому регіоні є чернігівська школа №1, що зайняла 11-у позицію в загальному рейтингу. На 40-й строчці опинилась школа №15 із обласного центру. У ході складання рейтингу спеціалісти першочергово орієнтувались на якість освіти. Цей показник можна з’ясувати за допомогою результатів ЗНО.

Представники журналу «Фокус» складали турнірну таблицю шляхом підрахунку кількості абітурієнтів, котрі вдало пройшли зовнішнє незалежне оцінювання по основним дисциплінам. Результат складання завершальних іспитів безпосередньо вплинув на рейтинг навчального закладу. На перших порах спеціалісти опрацьовували дані, взяті із 12-ти тисяч шкіл України.

Що стосується загального рейтингу, то його очолив Києво-Печерський №171 «Лідер». Справа у тому, що тут виховалось найбільше випускників, які мають найкращі результати участі у ЗНО. У професіоналізмі педагогів сумнівів немає, адже завдяки їм 14 учнів ліцею набрали максимальну кількість балів. А от минулорічний переможець Львівський фізико-математичний ліцей посунувся на другу позицію, не дивлячись на те, що в поточному році 16 вихованців даного навчального закладу набрали 200 балів за результатами проведення ЗНО. Трійку лідерів замкнув столичний ліцей «Інтелект». Підбиваючи підсумки, аналітики з журналу «Фокус» зазначають, що кращі середні загальноосвітні навчальні заклади функціонують в Києві, про це свідчить не лише перелік призерів, а й загальний рейтинг. Також спеціалісти відзначають високий рівень розвитку освіти в Харкові, Донецьку, Львові та Дніпропетровську.

  • Гость: После того, как узнал результаты конкурса, ощутил гордость за свою школу