16.03.2013

До весняного свята

Містер Інститут-2013

У Чернігівському державному інституті економіки і управління 13 березня 2013 року відбулося феєричне шоу «Містер Інститут 2013».

За звання «Містер Інститут 2013» змагалися дванадцять самих чарівних, розумних, веселих і цілеспрямованих юнаків. У боротьбі за даний титул конкурсантам довелось пройти через низку захоплюючих конкурсів.

Усі учасники вразили своєю вишуканістю та граціозністю, за що отримали від журі найвищі бали, а від глядачів – бурхливі оплески. Найкращим виявився студент інженерно-будівельного факультету Лупенко Олексій, який і став Містер Інститут 2013 , також юнак отримав титул Містер Дружба. Звання першого Віцемістера Інституту отримав –Земляков Олександр, а також йому було присвоєне звання Містер Глядацьких симпатій. Але ніхто не залишився поза увагою  кожному із учасників був присвоєний відповідний титул.

Гостям, окрім конкурсної програми, представели найкращі танцювальні композиції, а також студентами вузу були продемонстровані пісенні номери.

Свято вдалося, та кожен отримав від нього задоволення та користь:  учасники змогли яскраво заявити про себе, глядачі ще раз переконалися,  які обдаровані студенти навчаються в Чернігівському державному інституті економіки і управління, а щасливі переможці – продемонстрували сучасний еталон інтелекту, творчості, креативу.

Студенти ЧНПУ згадували жінок великого Кобзаря.

У приміщенні Чернігівського національного педагогічного університету 11 березня 2013 року відбулася вистава, яку присвятили пам’яті Тараса Шевченка. Постановником була доцент кафедри української мови та літератури Кривуляк Олена Володимирівна.

В основу подій вистави були покладені автобіографічні відомості з життя Тараса Шевченка, зокрема, жінки, які полонили серце поета. Історія зберегла їхні імена: Оксана Коваленко, Дуня Гусиківська, Амалія Клоберг, Варвара Рєпніна, Феодосія Кошиця.

У виставі прийняли участь студенти філологічного факультету та факультету фізичного виховання.

Великий Кобзар був би в захваті, побачивши всіх своїх коханих жінок в один день в одному закладі та на одній сцені.

Зустріч педагогів-ветеранів школи №27

У стінах школи № 27 у перший день весни зібрали педагогів-ветеранів.  Завдяки активності педагогічного колективу було започатковано чудову традицію — вшанування людей, які віддали школі більшу частину свого життя.

На свято завітали не тільки колишні працівники, а й випускники школи, серед яких і депутат міської ради Олег Мороз, за підтримки та ініціативи якого відбулася зустріч.

З вітальним словом перед гостями виступив і начальник міського відділу освіти Купріяненко В.П., який свого часу був директором 27 школи протягом трьох років, а учні підготували чудову концертну програму, де продемонстрували свої таланти.

  • Гость: Как по мне, победитель был выбран честно, какие бы слухи там не ходили, кандидат достойный полученного звания