14.11.2013

Деснянська Спартакіада розпочалась із баскетболу

??? «??????? ???????? ????». IX ?????? ??????????? ??? "???????" ?. ??????? (15-22 ??????? 2011 ????).

Військовослужбовці повинні бути прикладом для громади в усіх галузях. Нещодавно розпочалась реалізація програми, спрямованої на пропаганду здорового способу життя серед населення. У приміщенні 169-го навчального центру Сухопутних військ було оголошено про старт Спартакіади. Варто зазначити, що вказаний об’єкт розташовується на території селищі Десна. Учасники даного форуму змагатимуться у багатьох ігрових видах спорту. Не дивлячись на чисельність мешканців населеного пункту, за перипетіями спостерігало чимало глядачів. Також з промовою виступили представники влади, вони побажали учасникам вдалого виступу.

До речі, стартував турнір не з спорту №1, яким нині вважається футбол, а з баскетболу. Аматори змагатимуться між собою на паркеті протягом місяця, також вони поміряються силами у міні-футболі та волейболі. І все це проходитиме на одному паркеті. Загалом на участь у чемпіонаті заявлено 6 команд, усі вони є представниками управління навчального центру. У житті вони є колегами, але на полі, як кажуть професіональні спортсмени, цей фактор відсутній. Має свою вагу інстинкт самоохорони, кожен колектив хоче досягти перемоги і довести, що він найкращий.

Організатори турніру переслідують методу не лише пропаганди спортивного способу життя, а й споріднення колективу. На думку фахівців, лише таким чином можна підвищити рівень згуртованості військовослужбовців. Також їм буде корисно покращити свої фізичні кондиції. На полі немає керівників і підлеглих, тут всі рівні, і тому цей турнір буде корисний. Принаймні, так вважає майор Владислав Суспо, котрий є начальником фізичної підготовки та спорту «Десни». Як показав перший день змагань, жодна з команд не має наміру поступатись, оскільки на кону престиж колективу. Але поєдинок завершився дружнім рукостисканням і учасники поділились враженнями від матчу.

За словами організаторів, до програми Спартакіади вони хотіли спочатку занести і гандбол, але на даний момент така ідея не є актуальною. На жаль, в рядах Збройних Сил України цей вид спорту є мало відомим, тому було вирішено тимчасово відкласти включення зазначеної гри до переліку. Після опитування стало відомо, що в правилах гандболу розуміються лише одиниці. Та учасники Спартакіади обіцяють виправити цей недолік до наступного розіграшу. По закінченні турніру відповідальний за фізпідготовку проведе відповідні заходи.

  • Гость: Залишається побажати перемоги найсильнішому, добру справу роблять військові
  • Гость: Очень хороший пример для нашей молодежи и подчиненных