28.09.2014

На останніх секундах футболісти «Десни» обіграли «Динамо-2» з рахунком 2:1

Футбольні вболівальники

У матчі 10-го туру чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги футболісти «Десни» обіграли «Динамо-2» з рахунком 2:1. Переможний гол господарі забили за кілька секунд до фінального свистка.

Гості жваво стартували і вже до 9-ї хвилини їх форвард Хобленко міг забивати двічі, але його ударам зовсім трохи не вистачило точності.

Після цього гра вирівнялася, але швидкі атаки чернігівців таїли в собі набагато більше небезпеки, ніж випади гостей. Одна з таких атак призвела до призначення штрафного удару поруч зі штрафної киян. Єгор Картушов витонченим ударом перекинув стінку, а воротар «динамівців» пустив «метелика», пропустивши м’яч під рукою.

До перерви «Десна» могла забивати ще двічі, але в першому епізоді Микола Агапов замість пасу на вільного партнера, який стояв один перед незахищеними воротами, вирішив пробити з гострого кута (гостей врятував воротар).

А в другому ударі Картушова головою після навісу з флангу зовсім трохи не вистачило точності — м’яч пролетів поряд зі штангою.

Ледве почався другий тайм, як гості зрівняли рахунок. Захисники «Десни» не встигли за суперниками при подачі кутового, і киянин головою пробив повз воротаря у сітку.

Якийсь час на полі знову була рівна гра, але останні 20-25 хвилин господарі просто замкнули суперника біля його воріт і розривали оборону «Динамо» ледве не щохвилини.

Довгий час «Десні» не щастило — подумати тільки: чернігівці за цей час тричі потрапили в штангу воріт, причому Вадим Бовтрук двічі в одну і ту ж стійку з інтервалом в 2 секунди.

Але все таки успіх повернувся до господарів на останніх секундах матчу. Після довгої верхової передачі Олександр Деребчинський виграв верхову боротьбу і скинув м’яча на Юрія Фурту. Той випередив суперника на долю секунди і в падінні встиг проштовхнути його до воріт.

Цікаво, що обидва співавтора гола з’явилися на полі, вийшовши на заміну за кілька хвилин до цього.

Після цієї перемоги «Десна» піднялась на 5-е місце, набравши в 10 матчах 15 очок. Наступний матч чернігівська команда проведе 4 жовтня у Чернівцях проти «Буковини», яка займає останнє місце і в 8 матчах не набрала жодного очка.