03.10.2012

«Десна» 2:0 «Оболонь-2″

Перший тайм зустрічі не був багатим на цікаві події. Господарі створили декілька небезпечних моментів на початку матчу, але ні до чого серйозного вони не призвели. Як ми і зауважили в прев’ю, легкої прогулянки з «Оболонь-2» не слід було очікувати. Тож після першої половини зустрічі на табло світились нулі. Звичайно ж, вболівальникам не подобався такий розвиток подій, вони жадали гольової феєрії. По перерві чернігівські футболісти трохи оговтались і почали комбінувати. По суті, результат був зроблений за п’ять хвилин. На 55-й Анеліков виконав навіс с флангу і Кондратюк без перешкод переправив м’яча в сітку воріт. Другий гол був забитий на 60-й хвилині і в даному епізоді варто подякувати захисника гостей. Кондратюк виконав спробу ввірватись у карний майданчик ФК «Оболонь-2», але Майданевич завадив йому. Причому зробив це досить курйозним способом, занісши сферу у власні ворота. До речі, подвоювати рахунок гравці «Десни» могли декількома хвилинами раніше, але після виконання штрафного удару Онопко доклав великих зусиль, аби врятувати свою команду від голу. Варто відзначити, що всі ці три моменти розпочав Вадим Бовтрук. Саме він і був визнаний гравцем поєдинку, сповна заслужене звання.
Після того, як рахунок став 2:0, господарі позволили собі трохи розслабитись. Тому гра стала млявою і небагатою на атаки. Мабуть футболістам було нудно, тому вони вирішили влаштувати штовханину. Як наслідок, гравці обох команд отримали «гірчичники». А все розпочалося з того, що «пивовари» не дотримались принципу «fair play». Гол міг собі привезти і Яковенко. Неподалік від власних воріт він грався з м’ячем, намагаючись повеселити публіку, після чого відпасував назад. Та цю передачу перехватив Мякушко. Якби гравець «Оболоні» раніше займався регбі, то без сумніву влучив би по воротам. Але, на щастя для «Десни», він відвідував лише футбольну секцію, тому голу не сталося. Сфера прокотилась в лічених сантиметрах від стійки.
Та останнє слово таки було за господарями. Після забитих м’ячів чернігівці перебудували свою гру на контратаки, які могли привести до взяття воріт. Луценко виходив віч-на-віч з голкіпером гостей. Та в цьому епізоді Онопкові вдалось переграти хавбєка і сітка залишилась непохитною. Відзначимо ще момент, коли Черненко виконав простріл у карний майданчик. Забивати мав хтось із пари Кондратюк-Бровкін, але жоден з гравців не попав по м’ячу. Після цієї зустрічі «Десна» продовжує займати першу сходинку, маючи відрив від «Славутича» у 10 очок.