30.08.2013

Чернігівський центральний парк культури запрошує дітей покататись на атракціонах

Як і планувалось, вчора відбулось урочисте відкриття сезону в Центральному парку культури. Цього дня до місця для відпочинку у супроводі батьків завітало чимало учнів та дітей, котрі навчаються у дошкільних закладах. Після багатомісячної паузи молоде покоління отримало змогу покататися на атракціонах та взяти участь у кількох цікавих заходах. Також громада на власні очі побачила «Диво-птаха», який незабаром представлятиме Чернігівщину на Параді вишиванок.

Сезон відпочинку був відкритий за сприяння міської влади. Тим паче, враховуючи травневі свята, кращої нагоди марно й чекати. Школярі вже встигли засумувати за емоціями відвідувачів від катання на атракціонах. При цьому чиновники встановили сприятливу для громадян цінову політику. Дуже вчасно в Україні була проведена акція «За чисте довкілля», вона позитивно відобразилась на благоустрої Центрального парку культури. Після прибирання ця територія набула зовсім іншого вигляду, що приваблює молоде покоління.

Багато дітей пообіцяло своїм батькам, що вони будуть краще навчатись, аби матері та татусі відвели їх до парку. Біля деяких атракціонів можна було побачити чимало дорослих. Одним із місць скупчення люду став Тир, де чоловіки перевіряли свої навички зі стрільби.

Дорослі випробовували вміння на фігурах, а дітвора тренувалась на пивних банках. Маленькі представниці слабкої статі надали перевагу човникам, 7 хвилин плавання на яких коштує всього 15 гривень. Заплативши на 5 гривень більше можна опинитися у пастці шару, котрий хаотично рухається по воді. Цього року до чернігівського парку був завезений новий атракціон під назвою «Американські гірки». Перебуваючи поряд з ним, мурашки по спині бігали не лише у дітей, а й у дорослих. Прихильники спокійного відпочинку здебільшого катались на орендованих велосипедах, роликах та квадроциклах.

  • Гость: Сводил своего сына в парк, он получил огромное удовольствие, улыбку ребенка можно купить, только не напрямую
  • Гость: А мені дуже сподобались Американські гірки, чимось вони нагадали мені Німеччину