06.11.2012

Чернігівський агропромисловий комплекс прозвітував про результати діяльності

За дев’ять місяців роботи, валові показники виробництва сільськогосподарської продукції збільшились на 2,4% у порівнянні з минулим періодом за такий термін. Збільшення показників характерне для усіх видів сільськогосподарських підприємств.
Але у порівнянні, в цілому, з показниками по Україні за такий період, обсяг виробництва валової продукції у державі, зменшився на 4,6%. На Чернігівщині зростання обсягу відбулося лише завдяки підприємствам.
За звітний період на Чернігівщині надої молока на 9% збільшились, та на 10% зросла продуктивність надою. На 7% збільшились середньодобові прирости великої рогатої худоби, та на 9%-свиней. Поголів’я великої рогатої худоби зросло на 1%, корів на 2%, птиці – 16%.
Нарешті, Чернігівська область зайняла середнє місце у загальному аграрному державному списку, бо ще якихось п’ять років потому, регіон знаходився на одному з останніх місць. Та мав статус малоперспективного Поліського регіону.
Олександр Шанойло, заступник голови обласної держадміністрації, прокоментував проміжні результати роботи цієї галузі. За його звітом, на сьогоднішній день, Чернігівщина займає 11 місце в Україні за темпами виробництва валової продукції, 12 місце за обсягами виробництва, 8 місце за виробництво продукції за врахуванням на одного чоловіка.
Перед цією галуззю, декілька років потому, були поставлені до виконання конкретні завдання, як у рослинництві, так і у тваринництві. Вже є позитивні результати. Надалі також планується галузь розвивати та вдосконалювати.

  • Гость: А когда же эти отчеты скажутся на ценах в плане уменьшения.