27.04.2013

Чернігівські волейболісти залишились без нагород в Міжнародному турнірі

18

Починаючи з 25 квітня, протягом 3-х днів в Чернігові проходив міжнародний турнір з волейболу. Участь у змаганнях взяли спортсмени, котрі народились у період з 1998 по 1999 роки. Варто зазначити, що захід був присвячений жертвам чорнобильської катастрофи. Турнір проходив у стінах міського ліцею №32. Аби взяти участь у ньому, до Чернігова приїздили по 8 команд із Гомеля (Білорусь), Києва, Харкова, Сум та Прилук. Наше місто було представлене трьома колективами. За видовищем спостерігало чимало глядачів, боротьба була запеклою, жодна з команд не хотіла поступитись.

Та в результаті найсильнішими виявились столичні спортсмени, що у фіналі здолали харківський «Локомотив». Трійку лідерів замкнув спортивний клуб «Гомсельмаш», який прибув до Чернігова з білоруського міста Гомель. Серед наших земляків найкращих результат показала ДЮСШ, команда зупинилась в кроці від бронзових медалей. Хтозна, якби чернігівці пройшли далі, можливо б і не обмежились третім місцем. Та в будь-якому випадку цей турнір наші волейболісти можуть занести до активу, тим паче, вони показали видовищну гру. На п’ятій сходинці розмістилась команда з Прилук. Прикро визнавати, але в турнірній таблиці пасла задніх саме чернігівська команда, це була обласна КДЮСШ. Та всі ми сподіваємось, що наступного разу наші земляки налагодять гру та виступлять більш гідно.

Учасники змагання щиро дякують відділу фізкультури та спорту за організацію Міжнародного турніру. У проведенні заходу цьому відомству допомагали: обласна громадська організація «Союз Чорнобиль України»,  міський Центр «Спорт для всіх» та обласна федерація волейболу та ДЮСШ «Чернігів» міської ради. Організатори висловили сподівання, що наступні змагання зберуть набагато більшу кількість учасників та глядачів.

  • Гость: Ганьба для Чернігова, я так вважаю, могли хоча б бронзу завоювати
  • Гость: Я спостерігав за турніром, грали дуже добре, Гомсельмашу пощастило з третім місцем