12.10.2013

Чернігівські волейболісти стали переможцями домашньої Універсіади

2

Студентська Універсіада з волейболу, котра проходила в Чернігові, добігла свого логічного кінця. Загалом змагання були дуже цікавими та привернули увагу багатьох мешканців обласного центру. Напевне, палка підтримка вболівальників допомогла місцевим спортсменам здобути золоті нагороди чемпіонату. У п’ятницю завершилась фінальна стадія Універсіади, але перед цим був півфінал, в ході якого змагались студенти Сумського державного університету та чернігівські волейболісти, переважна більшість яких є членами команди «Буревісник-ШВСМ». До речі, за результатами Суперліги наш клуб посів четверте місце. Одразу видно, що рівень цього чемпіонату значно вищий, ніж в Універсіади.

Не дивлячись на статус чернігівської команди, перший сет залишився за гостями, сумчани виграли його з рахунком 25:22. Здавалося б, наш суперник вже не впустить нагоди завоювати золоті медалі, адже протягом другого періоду він вигравав з відставанням в 4 очки. Але в один момент прикрої травми зазнав капітан сумської команди Сергій Кушнір, котрий є справжнім лідером колективу. Не маючи у своєму складі вожака, чернігівським студентам вдалось дотиснути сумських однолітків. Наші земляки здолали опонента з рахунком 25:22. Наступна партія завершилась аналогічно і також на користь чернігівців. Четвертий сет видався легким для наших волейболістів, вони здолали сумських студентів з рахунком 25:17.

В іншій півфінальній парі команда з Кам’янця-Подільського здолала своїх однолітків із міста Рівне. Ця перемога допомогла їм дійти до вирішальної стадії турніру. Але перед тим, як провести фінальну зустріч, організатори провели матч за третє місце, у якому сильнішими виявились волейболісти із Сум, вони здолали опонентів з рахунком 27:25, 25:20 та 25:21. До речі, ці команди зустрічались між собою в груповій стадії, тоді рівненські спортсмени були сильнішими.

Враховуючи той факт, що Універсіада проходила в Чернігові, найбільший ажіотаж зібрав фінальний поєдинок, у якому місцева команда протистояла студентам із Кам’янця-Подільського. Цей матч завершився з рахунком 3:1. В цілому протягом гри домінували чернігівські спортсмени, перший сет завершився з рахунком 25:14, в наступній партії «кам’янці» забили на три м’ячі більше. Третій період залишився за гостями, вони переграли наших земляків з рахунком 29:31. Останній сет розставив усе на свої місця, здолавши суперника 25:22 чернігівські студенти стали золотими призерами Універсіади.

• Гость: Молодці хлопці, не зганьбилися перед рідними вболівальниками, а підтримка була чудовою
  • Гость: Взагалі, волейбол, незаслужено забута красива гра. ЇЇ потрібно більше популяризувати.