13.08.2013

Чернігівські веслувальники закрили сезон з перемогами

10

Веслувальний сезон завершено, для Чернігівських спортсменів він був вдалий, з чисельними перемогами. Особливо відмітились спортсмени з дитячо-юнацької спортивної школи №1, здобувши на двох серйозних змаганнях перші винагороди.
У міжнародних змаганнях на драгонботах, що проходили у Ковелі Волинської області, Чернігівскі «дракони» також були перші. Незважаючи на відносно молодий склад команди (більше 80%), «драконам» вдалося обійти достатньо серйозних, старших за віком, суперників. У минулому сезоні команда програла господарям, тому у цьому році, взяли реванш, працювали дуже наполегливо. Боротьба була запеклою і в лічені долі секунди вдалося обійти суперників і отримати бажану перемогу.
Чернігівські спортсмени отримали на загальних змаганнях «срібло», але серед 14 команд, включаючи команди з великих міст, такий результат чернігівських веслувальників достатньо високий.
В змаганнях на каное, що відбувся у м. Києві, Чернігів також отримав медалі. Чотири головних винагороди отримали вихованці Ірини та Андрія Баранових. На 500 метрах, в по одиночних змаганнях «золото» у Дмитра Косякіна, у своїх вікових групах «срібло» отримав Олексій Музиченко, Сергій Кудряшов, Олексій Ганжа. Молодому спортсмену Дмитру Музирьову не вистачило всього декількох секунд до призового місця, але для нього – це все одно відмінний результат. Бо хлопець прийшов до команди «драконів» лише цього літа, але зацікавився каное, і вже на перших серйозних змаганнях показав значний результат. Зі слів тренера, з таким сильним складом команди, є дуже гарна перспектива у майбутньому на отримання головних винагород.
Сезон у веслувальників завершено, тепер зимою спортсмени будуть займатися фізичною підготовкою.