11.11.2013

Чернігівські туороператори зосередяться на популяризації вітчизняного туризму

14

За ініціативи компанії «Чернігівтурист» в обласному центрі відбулось засідання круглого столу, участь у якому взяли представники профспілок, підприємств з надавання туристичних послуг, а також працівники культурної та освітньої сфер. Усі вони шукали шляхи для підвищення рівня розвитку туристичної галузі. За словами учасників наради, Чернігівщину мають відвідувати якомога більше громадян України та інших держав. Важливим є те, аби наші гості не лише дивились визначні пам’ятки, а й збагачували свій духовний світ. Задля досягнення цієї мети і було проведено засідання.

У ході наради учасники обговорювали питання стосовно програми туристично-екскурсійного обслуговування для молодого покоління. Як було зазначено, цей проект розширить світогляд школярів та студентів, важливо також зробити подорожі до Чернігівської області доступними у фінансовому плані. Захід пройшов під гаслом «Люби та знай рідний край», цей вислів буде актуальний завжди. Як стало відомо, наступний рік стане Роком підтримки та розвитку туризму. Перші дії посадовці роблять вже сьогодні. Зокрема, представники Укрпрофтуру дали обіцянку, що вони рекомендуватимуть Чернігівщину туристам.

У ході проведення круглого столу були обговорені основні проблеми, які сьогодні переслідують туристичну галузь регіону. Як було зазначено, з кожним роком все більше українців надають перевагу іноземним визначним місцям. Цим громадянам подобається менталітет та стиль життя мешканців інших країн. Звичайно, дуже добре, що люди можуть собі дозволити поїхати за кордон, де залишають чимало коштів. Але ж Україна, і зокрема Чернігівщина, славиться великою кількістю пам’яток культурної спадщини. Беручи до уваги наш регіон, на його території розташовуються не лише архітектурні об’єкти, а й природні ресурси, котрі приваблюють мандрівників. Саме тому дії українських туроператорів мають бути спрямовані на розвиток вітчизняного туризму.

На даний момент усі дії мають бути спрямовані на залучення молоді до відвідування культурних та історичних пам’яток. З метою досягнення цілі у була запроваджена Програма туристично-екскурсійного обслуговування школярів та студентів. Варто зазначити, що сьогодні рівень розвитку галузі намагаються підвищити й інші західні регіони. Згідно з очікуваннями, наступного року влада виділятиме значно більше коштів для організації туристичних маршрутів.

  • Гость: Це є дуже вірним рішенням, перед тим, як подорожувати Європою, треба переглянути усі визначні місця України
  • Гость: Було б дуже добре, якби проект був реалізований, треба залучати і іноземних туристів