02.01.2013

Чернігівські студенти перемогли на пісенному Всекраїнському конкурсі

За повідомленням прес-служби вищого навчального закладу Міжрегіональної академії управління персоналом, у приміщенні закладу провели конкурс авторської студентської пісні «Студентська осінь-2012», на який з’їхалися студенти зі всієї України.
На конкурсі можна було почути не лише особисто написані пісні студентів, а й добре відомі всім пісні “Чорнобривці, “Город золотой”, “Зелен клен”, «Три зорі”,“Под небом Лондона” та пісні закордонних виконавців.
Першим на сцені, з піснею молодого автора Олександра Могоровського “Любовь уходит”, виступив студент Чернігівської МАУП. Виконували пісні також іноземні студенти — Хоссейн Мірзаголі та Алілі Парвіна. Своїм гарним співом, з піснею “Я люблю Пітер”, тріо-гурт “Фарс-мажор”, порадували не тільки глядачів, але ще й журі.
Дуже приємним відкриттям конкурсу, стало створення нового дуету незабаром до початку пісенного змагання. Дебютанти Анастасія Кравченко та Кирило Каплуновський, настільки вразили суддів, заспівавши пісню “Лунная мелодия”, що журі одноголосно прийняла рішення відзначити їх у номінації «Прорив року» і нагородити першим місцем у категорії «дует».
За авторську пісню, перше місце досталося Хоссейн Мірзаголі, студенту Інституту соціальних наук та самоврядування МАУП; Олександр Могоровський з Чернігова, отримав перше місце у номінації «Кращий текст», студент з Київського Вищого музичного училища, Кирило Каплуновський, отримав гран-прі у категорії «Вокал».

  • Гость: Наши земляки молодцы, не зря власти уделяют им много времени, наше будущее постепенно идет вперед