08.05.2013

Чернігівські міліціонери знайшли крадія велосипедів

Сприятлива погода допомагає мешканцям Чернігівщини дотримуватись здорового способу життя. Одні бігають зранку, а інші надають перевагу їзді на велосипеді. На останньому факторі варто загострити увагу. З появою на вулицях двоколісних транспортних засобів збільшилась статистика крадіжок. Не скидаємо вину зі злочинців, але й чесні громадяни мають розуміти, в якій країні вони проживають. Чимало мешканців взяли за моду залишати велосипеди без нагляду біля житлових будинків, магазинів та в інших місцях. Хоча це і не автомобіль, але все рівно інцидент настрою не покращує.

Як правило, після крадіжки велосипеда мешканці Чернігова йдуть до магазину та купляють новий. Але один житель обласного центру не мав наміру миритись з пропажею транспортного засобу, для відновлення справедливості він звернувся до міліції. Під час бесіди з правоохоронцями чоловік розповів, що протягом довгого часу він залишав свого «двоколісного друга» у під’їзді. Але декілька днів назад, вийшовши з квартири, на «стоянці» не помітив велосипед.

Здавалося б, кримінальну справу можна сміливо відправляти до архіву «глухарів». Та на диво самих правоохоронців, крадій таки був знайдений. Ним виявився 37-річний мешканець Чернігівщина, після затримання злочинець зізнався у скоєному.

Тепер він очікує на суд, який і винесе остаточний вирок. А зловмисник був знайдений завдяки проведенню профілактичних заходів співробітників Деснянського відділу міліції. Розкрити справу їм допомогли працівники Державної служби охорони. Але такий випадок є одним із тисячі, не факт, що наступного разу стражі закону зможуть знайти злочинця, котрий вкрав ваш велосипед. Тому необхідно застосовувати міри з метою усунення інциденту. Найкращим виходом із ситуації є купівля спеціального замка, який у порівнянні із вартістю двоколісного транспортного коштує копійки.

  • Гость: Так йому й треба, нычого красти чуже майно, тим паче велосипед продати на блошиному ринку майже нереально
  • Гость: Зачем ему сдался тот велосипед? Наверное надеялся на удачу, что его не найдут