24.12.2013

Чернігівські діти чекали Святого Миколая з нетерпінням

Sv._Mik

Діти з особливими потребами, які є вихованцями багатьох громадських організацій у Чернігові, до зустрічі із Святим Миколаєм готовилися заздалегідь і чекають на «доброго діда» із нетерпінням, тому що у цей день усі такі діти мають шанс здійснити свою заповітну мрію.

19 грудня відбулася акція до Дню Святого Миколая під назвою «Світ очима дітей» завдяки сприянню мера Чернігова Олександра Соколова. Нагадаємо, що така акція вже у восьме проводиться у обласному центрі.

Цей захід був ніби виставка – продаж: роботи дітей із обмеженими можливостями виставляли на показ – картини, вишивки або роботи із бісеру, що загалом становило близько 15 робіт, а міські чиновники та бізнесмени, яким не байдужа доля дітей придбали деякі із робіт. Таким чином, вони посприяли здійсненню чиєїсь маленької мрії – мобільний телефон, фотоапарат, набір для творчості та інше.

Чернігівський міський голова Олександр Соколов звернувся до дітей, батьків, та громадських діячів і благодійників із тим, що такі заходи є важливими, тому що привносять у життя добро, зігрівають холодні серця, і роблять суспільство милосердним. Наостанок, чернігівський мер привітав усіх із святами, які вже будуть незабаром, та побажав усім щастя та здоров’я у цьому і наступному році.

Коло юних талантів не зменшується, а тільки зростає. Вже цього року до звичних учасників такого заходу – вихованців організацій «Гіпократ», «Дорога до серця», «Милосердя і доброта», «Товариство сприяння хворим на цукровий діабет» приєдналися ще постійні учасники із творчої «кузні» Чернігівського міського центру соц.служб для дітей, молоді та сім’ї.

Як вважають організатори заходу, окрім благодійної цілі ця акція стане ще й доброю нагодою для того, щоб батьки і діти із обмеженими можливостями могли часу більше спілкуватися у атмосфері, яка навіює тільки святковий позитивний настрій, та забути на деякий час про буденні проблеми. Цьому сприяла і унікальна концертна програма. І наостанок, власники гостинного залу – торгово-розважального комплексу «Базис» — пригостили дітей солодощами.

Того ж дня, подібна благодійна акція пройшла й у стінах Чернігівського музею сучасного мистецтва «Пласт – Арт», де учні художніх шкіл, студій й майстерень Чернігова та ближніх регіонів організували виставку на продаж усім присутнім гостям

Інформація надійшла з відділу зв’язків із громадськістю Чернігівської міськради.