27.09.2012

Чернігівська молодь домовилася з Олександром Соколовим про підтримку та взаємодію

Найактивніші городяни – молодь знає що треба зробити, щоб рідне місто залишалося таким в якому хочеться працювати, любити, розвиватися та просто жити.

В рамках форуму зібралися керівники громадських організацій міста для того, щоб обмінятися знаннями, досвідом та думками з приводу подальшого розвитку рідного Чернігова. До спілкування був запрошений кандидат в народні депутати Олександр Соколов.

Олександр Володимирович вважає, що коріння  великої кількості проблем м.Чернігів знаходиться в Києві. Олександр Соколов зазначив, що в столиці невідомі проблеми міста, тому й він балатується в народні депутати, щоб вирішувати проблеми на місці.

Він вважає, що це єдиний вірний шлях зміцнити економіку міста та прискорити його розвиток. За його думкою, саме лідери молодіжних організацій знають, що треба робити, щоб покращити стан міста максимально.  Тільки таким шляхом можливо прискорити розвиток міста, зміцнити його максимум за десять років.

За словами молодіжних лідерів: щоб Чернігів став справжнім європейським містом, щоб у ньому можна було навчатися та рости та підійматися кар’єрними сходами, треба зробити чимало.

Керівник громадської організації «Жменя», Регіна Гусак поділилася тим, що молодь має багато думок щодо цікавих проектів, але на їх реалізацію бракує коштів.

Керівник громадської організації «Клуб інтелектуальної молоді», Валерій Семенець запропонував відкрити молодіжний центр, щоб молодь могла спілкуватися та вирішувати важливі питання.  Також вона наголосила, що Чернігів не має майданчика, щоб на ньому займатися альтернативними видами спорту.

Щодо того, що молодь потребує розуміння та підтримки з боку держави, що стосується забезпечення житлом, працевлаштування, цю думку висловив представник Поліського фонду регіональних та Міжнародних відносин – Максим Корявець.

Керівник міського громадського об‘єднання інвалідів “Шанс” Світлана Федорова запропонувала зробити базу, щоб спортсменам-параолімпійцям було де тренуватися;  запровадити архітектуру, щоб інвалідам можна було безпроблемно добиратися до потрібного місця.

Керівниками молодіжних громадських організацій та Олександром  Соколовим підписано спільний меморандум про взаємодію, підтримку та співпрацю.

Проблеми, що озвучили лідери на Форумі стануть основною програмою Олександра Соколова. Він пообіцяв, що буде допомагати у вирішенні молодіжних проблем.

Сторони домовились, що такі зустрічі будуть проходити регулярно для того, щоб вирішувати  важливі питання.