11.08.2013

Чернігівська митниця передала до держбюджету 384 мільйонів гривень

8

Представники чернігівської митниці підбили підсумки діяльності за звітний період. Як з’ясувалось, станом на кінець місяця прибуток організації склав 384 мільйони гривень. Ця сума оперативно була нарахована до Державного бюджету України. Згідно зі статистикою, найбільший дохід принесла процедура митного оформлення промислового тютюну, автомобільних шин та покришок, корму для тварин, шоколадних виробів, мінеральних добрив, пива, вантажних автомобілів та тракторів. За перші 3 місяці митний кордон перетнули 724 тисячі чоловік, загалом було дозволено в’їзд та виїзд 220 легкових та вантажних транспортних засобів.

На даний момент зовнішньоторговельний баланс складає 335,16 мільйонів доларів, із них 241, 91 млн. пішло на імпорт. Найтісніше Чернігівська область співпрацює з Росією, Білорусією та Великобританією, показники загального товарообігу складають 18,16 та 11% відповідно.

Одним із найприємніших моментів є скорочення часу оформлення митних товарів. У цьому році тривалість заповнення документів про імпорт зменшилась на 53 хвилини, експорт – 51 хвилина. Чернігівщина також покращила умови для транзитників. Також варто відзначити зменшення пропорції кількості проведених оглядів до чисельності оформлених декларацій. Особливо вражає експорт, показники якого у порівнянні з аналогічним періодом минулого року зменшились на 16,9%.

Зазначимо, що нещодавно за наказом Віктора Януковича в Україні було створено нове відомство, котре отримало назву Міністерство доходів і зборів України. Проект був реалізований шляхом проведення реформ в Державній податковій та митній службі. На сьогоднішній день міністерство проводить адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування.

  • Гость: Молодцы в том плане, что улучшают срок прохождения границы, очень важный фактор
  • Гость: Тут здебільшого проблема зі сторони України, все залежить лише від нас