06.12.2013

Чернігівська міліція затримала дівчину, яка майже вбила свого знайомого

Çàäåðæàíèå ó÷àñòíèêîâ íåñàíêöèîíèðîâàííîé àêöèè íà Êðàñíîé ïëîùàäè

Працівники Чернігівського міського відділку міліції з карного розшуку заарештували 20-річну дівчину з обласного центру, яка через алкогольне сп’яніння вдарила холодною зброєю свого друга за те, що він вдарив її співмешканця.

Уся весела компанія, яка в ту годину зібралася у домі Олексія (справжні імена замовченні через слідство), були постійними гостями цієї квартири, бо ні власники помешкання – Олексій та Марія, ані гості дому, які також є співмешканцями – Віктор і Надія, ніде не працюють та ведуть несоціальний спосіб життя. І цей раз був такий же як і інші – спосіб «весело відпочити» від ще одного безробітного дня, та розпити горілку. 

Фінал цієї історії, на жаль, можна спрогнозувати зі сто відсотковою вірогідністю – після зловживання алкогольними напоями утворилися сварка, яка одразу переросла в бійку між людьми. В ході цієї сварки Олексій зміг здужати Віктора, але на поміч менш сильному чоловіку прийшла його співмешканка, яка вхопилась за рукоятку ножа та вдарила ним Олексія в спину та груди.

Марія на той час, коли все відбувалося, була зовсім в іншій кімнаті, тому Надія після того, як вдарила ножем Олексія, прийшла до неї і повідомила про цей інцидент, і також те, що вони з чоловіком забираються геть із квартири.

Повідомлення до чергового міліціонера Чернігівського міськвідділу надійшло не від Марії, а від працівників «швидкої допомоги», які прибули на місце інциденту.

Водночас із прибуттям за названою адресою працівниками «швидкої», міліціонери організували огляд місця події, і разом з цим операцію по опитуванню місцевих жителів сусідніх квартир та встановлення числа «пиятиків». Визначивши коло підозрюваних, правоохоронці того ж вечора навідались до «кровавої» пари додому, але, на жаль, зловмисників у цьому помешканні не було. Тому, щоб вирахувати злочинців, міліціянти повинні були виробити оперативні дії. Через деякий час, Надія і Віктор знайшлися у квартирі іншого їх знайомого, і також з ними було знайдено знаряддя злочину і одразу вилучено – кухонний ніж.

Як відмітив тимчасово виконуючий обов’язки начальника ЧМВ УМВС підполковник міліції Вадим Парфентьєв: «На цей час підозрювана у скоєнні злочину зізналася працівникам карного розшуку і відповідає на питання по слідству. Інформацію про цей інцидент було внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань і визначено покарання за статтею 15 частини другої, та за статтею 115 Кримінального Кодексу України – замах на вбивство. Покарання передбачено цими статтями на тюремний строк від 10 до 15 років. Але слідчі дії ще тривають. Проводиться експертиза з аналізу знаряддя, яке було викоростане під час злочину.