01.03.2013

Чернігівська Державна податкова інспекція розглядає звернення громадян

Одним із пріоритетних напрямків роботи податківців є своєчасний та кваліфікований розгляд звернень  громадян, що забезпечує зворотний зв’язок органів ДПС із громадськістю.

Дані щодо розгляду звернень громадян, їх системний аналіз та  узагальнення дають можливість виявити причини, що їх породжують, та своєчасно вирішити існуючі проблеми.

Чернігівська Державна податкова інспекція саме тому приділяє особливу увагу розгляду звернень громадян, задоволенню їх законних прав та інтересів, забезпеченню  конституційного права на звернення. До податкової інспекції у Чернігові у 2012 році надійшло 25 письмових звернень громадян.

Передусім громадян дуже цікавлять питання контрольно-перевірочної  роботи (перевірка діяльності суб’єктів господарської діяльності, надання в оренду житла, виплати заробітної плати у «конверті», оподаткування доходів підприємницької діяльності.

Вирішення проблемних податкових питань, які виникають у платників податків, задля забезпечення конституційних прав та свобод громадян, у інспекції  міста за адресою: м. Чернігів, вул. Кирпоноса, 28, кім.№1 діє приймальня громадян, де згідно з затвердженим графіком в установлені дні та години проводяться особисті прийоми громадян посадовими особами інспекції з питань, що входять до компетенції органів державної податкової служби. Попередній запис на особистий прийом є обов’язковим та закінчується не пізніше ніж за 5 робочих днів до календарної дати прийому.

На протязі минулого року керівним складом податкової інспекції було  проведено 73 особистих прийомів громадян, у тому числі  через громадську приймальню – 36, виїзних – 37. Відповіді  заявникам були надані безпосередньо під час особистого прийому.

Також найчастіше порушуються питання, що стосуються податку на  доходи фізичних осіб, реструктуризації податкового боргу, реєстрації та обліку платників, податку на прибуток  підприємств  тощо.

Чернігівська Державна податкова Адміністрація звертаємо увагу платників податків на можливість отримання кваліфікованих відповідей з питань оподаткування у режимі он-лайн від Інформаційно-довідкового департаменту Державної податкової служби України за багатоканальним (безкоштовним зі  стаціонарних телефонів) телефоном 0-800-501-007 (з 8-00 до 20-00 у робочі дні) та через мережу Інтернет : www.sts.gov.ua (цілодобово).

  • Гость: В последнее время уровень ответственности в налоговой значительно возрос, и это видно невооруженным глазом