07.04.2013

Чернігівщина страждає від паводків

В перший день вихідних мешканці селища Малий Дирчин, населення якого складає 29 чоловік, опинились у справжній пастці. Вона утворилась в результаті підняття води в річці Снов, внаслідок чого був затоплений земляний насип. Це в свою чергу спричинило блокування транспортного сполучення до Малого Дирчина. Зі схожою проблемою зіштовхнулися мешканці села Радянська Слобода ( Чернігівський район), де талі води завдали шкоди земляній дамбі. Через цю причину зі ставка вилилось 450 тисяч кубічних метрів води. Як наслідок, рівень потоку в річці Білоус підвищився до позначки 1,5 метра. Окрім того, частково була затоплена територія садового товариства «Механізатор».

Масштаби негоди доволі великі, але як кажуть рятувальники, безвихідних ситуацій не буває. Свою роботу представники МНС почали з садового товариства, завдяки автомобілю підвищеної прохідності вони дістались до «Механізатора». Як виявилось, зробили це не дарма, адже у суботу на затопленій ділянці були дачники, котрі не очікували такого розвитку подій.

Звісно, самостійно вони не могли повернутися додому, тому їм посприяли у цьому рятувальники. Загалом 6 квітня на садовому товаристві працівники МНС надали допомогу трьом людям. Також вони звільнили з полону один легковий транспортний засіб.

Що стосується дамби, то її особисто оглянули очільник Чернігівської області і начальник управління МНС. Разом з ними до місця події прибули керівники інших департаментів та організацій. Оцінивши ситуацію, спеціалісти затвердили план подальших дій, спрямованих на ліквідацію наслідків природних паводків. В цей непростий період рятувальники працюють в поті чола, виїжджаючи до проблемних територій з метою допомоги мешканкам. Як правило, вона полягає у відкачуванні води, котра в великих кількостях несе загрозу будинкам.

  • Гость: Дуже шкода людей, справді ці паводки є для них спражньою пасткою, залишаються сподівання лише на МНС
  • Гость: Єдиний вихід дістатися до селищ пролягає через воду, потрібні човни, але у населення їх дуже мало