26.07.2013

Через акцію «Вставай, Україно!» до Чернігова не їздитимуть електрички та автобуси

Депутати фракції «Свобода» висловлюють незадоволення від того, що напередодні акції «Вставай, Україно!» раптом «зламалися» усі електрички. Та автоперевізники більш відверті, вони не бажають транспортувати людей до обласного центру саме через широкомасштабний політичний захід. Руслан Марцінків провів власне розслідування, зустрівшись з керівниками районних організацій. Як стало відомо, пасажири-невдахи одностайно стверджують, що працівники кас не можуть видати квитка до Чернігова нібито через ремонт електричок.

Згідно з попередніми даними, до головного міста регіону мали приїхати мешканці не лише оточуючих населених пунктів, а й Ніжину, Бахмачу та Прилук. Таким чином, 26 липня на Червоній площі мала б зібратись багаточисельна армія. Автоперевізники відмовляються надавати власні послуги, але це не зупинить громаду.

Мешканці обіцяються, що доберуться до Чернігова власним транспортом або ж за допомогою знайомих. Руслану Марцінківу таке явище нагадує переддень акції «Вставай, Україно» в Харкові. Тоді, як і цього разу, далеко не кожна людина мала змогу взяти участь у заході.

Олександр Кодола, котрий займає посаду керівника організації «Батьківщина» в Чернігівській області, стверджує, що правоохоронні органи всілякими діями намагаються зробити так, аби урочиста хода не відбулась. Причому це стосується не лише акції «Вставай, Україно», а й усіх інших політичних заходів, ініційованих опозиційними партіями. Зазначимо, що в обласному центрі кампанія відбудеться 26 липня, тобто завтра. Згідно з маршрутним планом, активісти разом з відомими політиками пройдуть Червоною площею. Після цього голови фракцій та народні депутати виступлять перед громадою з промовою. Опозиціонери сподіваються, що участь у заході візьме чимало мешканців, враховуючи «прихильність» населення регіону до чинної влади.

  • Гость: Это нонсенс, политическая акция не должна отображаться на жизнедеятельности населения
  • Гость: Чиновники мають не допустити такого повороту подій, адже акція опозиції санкціонована, кожен має взяти участь в ній