08.08.2014

Час роботи літньої школи завершено

skidki-Ekaterinburg-1372331701

1 числа останнього місяця літаурочисто пройшло свято закриття обласної літньої школи для обдарованої та талановитої молоді Чернігівської області. Свято відвідали ініціатори проекту, для гостей відбувся концерт та вручення подарунків на пам’ять про чудовий літній відпочинок, які зробили діти самі у стилі квілінгу й оригамі.

За час відпочинку вони проводили свій вільний час дуже дружньо, програма була яскравою та насиченою, все це дало змогу дітям добре відпочити та набратись сил перед новим навчальним роком.

На протязі всього часу відпочило 80 дітей, для них проводили лекції та практичні заняття, зустрічі з провідними науковцями, вони мали змогу готувати різні творчі роботи, створювати технічні проекти, вивчали флору та фауну регіону та історію свого рідного краю.

Також у школі проводили різні інтелектуальні ігри, марафони, творчи конкурси та спортивні змагання. Всі мали можливість побували у різних куточках Чернігівській області, відвідали навіть археологічні розкопки.

Під час відпочинку діти отримали оптимістичний настрій та позитивні враження, здобули корисну інформацію і нові знання, а деякі знайшли нових друзів.