29.08.2013

Андрій Ярмоленко поділився спогадами про Чернігів

10

Вихованець чернігівського футболу, а нині лідер київського «Динамо» та національної збірної України поділився з журналістами деякими особливостями свого спортивного дитинства. Перш за все, атакуючий півзахисник згадав тренерів, які відкрили йому шлях до слави. Спочатку наставником Андрія Ярмоленка був Микола Липовий, під його егідою наш земляк здобував футбольні навички протягом року. Та найкращі спогади з дитинства у динамівця залишились від роботи з Віктором Лазаренком. За словами Андрія, з цим тренером він тримає зв’язок і сьогодні. Мало того, разом з ним Ярмоленко час від часу організовує на Батьківщині дитячі турніри з футболу. Перед від’їздом до Києва його останнім тренером був Олександр Томах, котрий на той момент очолював «Десну».

Також наш земляк порушив тему жіночого футболу в Чернігові. Він згадує, як декілька разів відвідував матчі за участю «Легенди». Мало того, Андрій декілька разів навіть грав проти колективу, у складі якого перебували лише представниці слабкої статі. Такі поєдинки проводились через відсутність необхідної кількості дитячих команд. Загалом у Андрія Ярмоленка залишились чудові спогади від цих матчів.

Повертаючись до питання дитячого футболу, півзахисник зазначив, що йому подобається робити приємне молодому поколінню. Адже він сам пам’ятає, як з нетерпінням очікував турнірів. Декілька разів навіть не вдавалося заснути, оскільки хотілось якомога скоріше надягнути бутси та вибігти на зелений газон. Окрім того, Андрій досі пам’ятає кожну гру та забитий гол. Вихованець чернігівського футболу прикладає усі зусилля, аби у дітей залишились чудові спогади від їх перших кроків у футбольній кар’єрі. На запитання гравцю київського «Динамо», яким чином йому вдалось досягти успіхів, Ярмоленко відповів, що дістатись до вершини можна лише завдяки праці та постійному руху вперед.

  • Гость: Мы очень горды тем, что Ярмола является выходцем из нашего города
  • Гость: Побільше б вихованців чернігівського футболу в топ-клубах