17.11.2013

Активна громадськість є важливим чинником для вирішення проблем окремих груп населення

_3

Головний секретар Черниговської міськради Олег Шеремет відвідав планований захід, який проводила Чернігівська благодійна організація батьків і дітей-інвалідів з дитинства під назвою «Логос».

У заході також брали участь і представники інших громадських організацій, що активно працюють у власних центрах та опікуються родинами, в яких народилися діти із обмеженими фізичними можливостями.

Від імені мера Чернігова, та від депутатського корпусу міської ради і віл всієї територіальної громади головний секретар Чернігова привітав усіх присутніх на заході. Він відмітив, що на сьогоднішній день органи міської і центральної влади активно впроваджують до своєї роботи членів громадянських рад, та інститутів громадянського суспільства. У регіонах України поступово реалізуються ініціативи Президента України, які мають бути спрямовані на послідовну демократизацію суспільно-політичного життя країни.

«Президент України проголошує, що конструктивна взаємодія влади і суспільства повинна стати невід’ємною частиною усієї системи відносин в суспільстві, та відповідно до цього положення, повинно пронизувати усі сфери життєдіяльності – соціальну, економічну, екологічну, політичну, культурно-освітню та  інші», — зауважив секретар міської ради.

Директор міської благодійної організації дітей-інвалідів з дитинства і батьків «Логос», нардеп міської ради Надія Лозбень посвятила  присутніх у сутність діяльності громадської організації, про існуючі на даний момент проблеми, та ознайомила усіх присутніх із досягненнями своїх учасників. За її словами, цільова група, якою повинна опікуватися громадська організація, – це, в першу чергу, діти-інваліди та молодь із обмеженими фізичними та розумовими можливостями, а також допомогати їхнім  родинам. Кожний день для них спеціалісти проводять спеціальні заняття, як в групах, так і індивідуально. Головні цілі, яких намагаються досягти спеціалісти з цих організацій – це реабілітація по соціально-побутовим, трудовим та фізичним задачам. Наприклад, сьогодні було заняття з теми «Рослини для ландшафтного дизайну. Догляд за ними. Однорічні рослини. Асортимент однорічних рослин».

За підтримки організації працює «Центр соц. реабілітації дітей-інвалідів та інвалідів з дитинства «Логос». Основна мета діяльності центру є виконання програм з розвитку та соціальної адаптації інвалідів. Підопічні у цій установі також можуть покращити свій фізичний стан.

  • Гость: Вважаю, що громада має завжди контактувади з владою, адже лише таким чином можна досягти успіху