07.05.2013

9 травня в Чернігові пройде акція «Зірка пам’яті»

За фінансової підтримки компанії «Київстар» 9 травня о 20:00 в Чернігові на Алеї героїв, що неподалік від Червоної площі, пройде акція «Зірка пам’яті». Цей захід має на увазі запалення 1418-ти свічок з метою вшанування пам’яті загиблих на ВВВ. Кожна запалена свічка символізуватиме кожен день Другої Світової війни. Та цього року акцією «Зірка пам’яті» компанія «Київстар» обмежуватись не збирається. 9 травня кожен ветеран матиме змогу безкоштовно зателефонувати товаришам, котрі проживають не лише в межах України, а й у Білорусі та Росії. Ця програма отримала назву «Дзвінок Фронтовому другу» та за кілька років стала традиційною.

Акція діятиме в День Перемоги у період з 9:00 до 17:00. Набрати телефон товариша можна буде за допомогою волонтерів. У Чернігові активісти стоятимуть на Алеї Героїв, Червоній Площі (неподалік від кінотеатру Щорса) та Пагорбі Слави (поруч з вічним вогнем).

Подібними вчинками компанія «Київстар» хоче довести, що вона дбає про ветеранів та людей похилого віку, котрі потребують допомоги. Корпорація закликає чернігівську молодь записатись до групи волонтерів та вшанувати таким чином пам’ять солдат, загиблих під час Великої Вітчизняної війни солдат.

За організацію акції «Зірка пам’яті» компанія мобільного зв’язку завдячує міській раді. Участь у даному заході має взяти кожен бажаючий. Окрім Чернігова, така незвичайна акція пройде у багатьох інших обласних центрах України. Як і належить, вранці 9-го травня за ініціативи мерії та облдержадміністрації ветерани Великої Вітчизняної війни здійснять урочисту ходу головними вулицями міста. Також в День Перемоги у Чернігові буде проведено низку інших заходів, спрямованих на вшанування пам’яті загиблих. Досвід соціальної праці «Київстар» показує, що акції, котрі проводить ця мобільна компанія, з кожним роком набувають все більшої популярності.

  • Гость: Я обов'язкеово візьму участь у цій акції, треба шанувати наших героїв
  • Гость: Сподіваюсь нам не будуть заважати прихильники УПА, особисто я не хотів би цього