12.11.2014

495 військовослужбовців із зони АТО за останні 5 місяців були вилікувані в військовому госпіталі Чернігова

Госпіталь

В Чернігівському базовому військовому госпіталі продовжують проходити курс лікування поранені військовослужбовці Збройних сил України, які були переведені в медичний заклад з лікувальних закладів зони проведення антитерористичної операції.

Як повідомляє видання «Час Чернігівський» з посиланням на керівника військового госпіталю полковника медичної служби Олександра Слесаренко, поранені повністю забезпечені всіма необхідними ліками і речами.

- За останні п’ять місяців лікування в госпіталі пройшли 495 військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції на сході України. На сьогодні в нашому медичному закладі перебуває ще 35 бійців, — зазначив Олександр Слесаренко.

Більшість військовослужбовців, які проходять курс лікування в Чернігові, мають осколкові поранення після вибуху мін, снарядів і гранат. Також військові лікарі проводять комплексне лікування воїнів, що мають ускладнення після бойових поранень.

Надавати якісну медичну допомогу пораненим допомагають волонтери. Вони щодня обходять поранених бійців, що прибули із зони АТО, і з’ясовують, що їм потрібно.

Приносять речі першої необхідності і медикаменти, сприяють відновленням документів і домовляються про додаткові обстеження воїнів.

- Праця волонтерів сьогодні вкрай важлива. Допомога, спілкування і турбота приносять максимальну користь для бійців і допомагає їм швидше одужати, — сказав Олександр Слесаренко.