20.09.2012

470 тонн грубих кормів згоріло на Борзнянщині

Пожежу на території сільгосппідприємства «Десна» , яке знаходиться у Борзнянському районі с. Степанівка виявив головний агроном. До того часу згоріло вже дві скирди соломи. Пожежа сталася 15 вересня о 15:10 , причиною її став сильний вітер, 7 скирд грубих кормів згоріло із-за пізнього виявлення.

Треба відзначити, що відстань між скирдами була меншою, ніж вимагають правила пожежної  безпеки. Внаслідок цього вогонь швидко переміщувався зі скирди на скирду.

Для того щоб загасити пожежу залучили державні пожежно-рятувальні пости міста Борзна, ТУ МНС в області та ПСО сіл Берестовець та Ховма. Завдяки тому, що рятувальники спрацювали злагоджено та оперативно – пожежу вдалося загасити о 19.30. Збитки, які завдала пожежа складають не менше ніж 280 тис. гривень. Усього знищено 150 т соломи та 320 т сіна. Матеріальних цінностей врятували на суму більше ніж 600 тис. гривень. Ведеться слідство за фактом підпалу.

Обласне управління Держтехногенбезпеки звертається до керівників усіх агроформувань з проханням, щоб вони дотримувались правил та вимог пожежної безпеки та організували охорону своїх територій.

Інформація надана прес-службою Управління Держтехнобезпеки у Чернігівській області.

  • Гость: Для такой фирмы сумма убытков очень приличная, но уверен руководство сумеет справится с проблемами и преодолеть все трудности
  • Гость: Добре, що хоч пожежу вчасно замітили, інакше наслідкибули б ще тяжчими