05.10.2012

4 жовтня у Чернігові нагороджували освітян преміями ім. Георгія Вороного та ім. Софії Русової

На початку зустрічі з освітянами, Володимир Хоменко, голова облдержадміністрації, наголосив, що для розвитку сучасного освіченого суспільства, зміцнення духовного та інтелектуального потенціалу нації, старанна праця педагога є невід’ємною часткою у формування успішного майбутнього нашої держави.
На даному етапі, обласною держадміністрацією, у галузі освіти першочергову увагу приділяють доступності та якості освітніх послуг. У дошкільній галузі відкрито 37 садків, тепер більш ніж у 2000 дітей з’явилась можливість відвідувати позашкільні заклади. Школами області було отримано 40 автобусів, тепер налагоджено постійне підвезення дітей до опорних шкіл. Було відкрито «Чернігівську малу академію наук учнівської молоді». Оновлюються та ремонтуються шкільні приміщення, готуються до здачі у 2013 році 7 нових шкіл. Завдяки піклуванню влади, у школах області покращився стан комп’ютерного забезпечення. Нові комп’ютери отримали школи Чернігова, Ніжина, Прилук. Міська влада вважає, що забезпечення шкіл сучасними мультимедійними технологіями сприятиме кращій підготовці учнів, їхнім високим результатам на конкурсах, олімпіадах та ЗНО.
Підтвердженням того, що на Чернігівщині працює дійсно професіональний склад вчителів, є великий показник кількості учнів — переможців у всеукраїнських та міжнародних конкурсах.
Двадцяти кращим, відданих своїй справі педагогам дошкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів була вручена обласна премія імені Софії Русової, що вручається вже шостий рік поспіль за високі педагогічні досягнення.
П’ять кращих працівників вищих навчальних закладів отримали премію імені Георгія Вороного (видатного Чернігівського математика).

  • Гость: Подобные мероприятия объединяют, жаль, что не пришлось принять участие в нем
  • Гость: Вчителі дійсно заслуговують на найвищу пошану.