29.09.2012

18 років відзначив Чернігівський державний інститут економіки і управління

Для святкування  дня  народження закладу, в фізкультурно-оздоровчому комплексі зібрались викладачі, студенти та керівництво. Олег Шеремет – секратар міської ради також прийняв участь в святкуванні.

З вітальним словом до викладачів та студентів даного закладу звернувся Олег Шеремет. Він впевнений, що Чернігівський інститут економіки та управління є та  залишатиметься одним з найкращих учбових закладів країни. Випускники цього закладу за роки його існування стали керівниками підприємств і організацій, кандидатами наук, господарями власного бізнесу. Загальна кількість підготовлених кадрів перевищує 10 тис.

Від імені Соколова Олександра, голови м. Чернігів, секретар міської влади з нагоди заснування закладу та за сумлінну працю вручив Почесну грамоту виконкому та Чернігівської міської ради:

- Суховірському Б. І., ректору державного інституту економіки і управління,;

- декану фінансово-економічного факультету – Ремньовій Л.М.;

За сумлінну працю також з нагоди Дня народження інституту, подяку голови м. Чернігів отримали:

- завідувач кафедри іноземних мов, Полякова  Алла  Анатоліївна;

- Васильєв  Євген  Олександрович, що  завідує навчальними корпусами інституту.

Довідка:

Чернігівський державний інститут економіки і управління заснований у 1994 році, 19 вересня. Серед абітурієнтів популярні такі спеціальності: « Менеджмент організацій», «Облік і аудит», «Фінанси», «Правознавство» та ін. Це єдиний навчальний заклад в області, де готуються  фахівці зі  спеціальностей, як: «Водні ресурси», «Маркетинг», «Геодезія, картографія та землеустрій», «Будівництво», «Економічна кібернетика», «Агрономія». Інститут надає можливість студентам не лише навчатися, а й займатися художньою самодіяльністю, спортом, мандрувати світом.

  • Гость: Очень молодое учреждение, но это не мешает ему постоянно обретать популярности, браво дирекция
  • Гость: 4 роки назад закінчила навчання в цьому університеті, можу сказати в його адресу лише теплі слова, викладацький склад просто супер