23.09.2012

170 курсантів, які навчаються в ЧЮК прийняли присягу

Складали Присягу традиційно, на місці, яке Чернігівці вважають святим – Пагорбі Слави.

Перший від кого отримали першокурсники привітання,  був Дука Олександр Олексійович — заступник Голови державної пенітенціарної служби України. Він наголосив на тому, що ця подія важлива не тільки для курсантів, а й для всієй пенітенціарної служби України, закликав курсантів гордо носити це звання зараз, а правозахисника закону в майбутньому.

На складанні присяги ще були присутні Меженний Сергій Олександрович, що є  головним спеціалістом  відділу по взаємодії з правоохоронними органами облдержадміністрації; міський голова Чернігова – Соколов Олександр Володимирович;  Доробалюк О.П. — полковник внутрішньої служби; Олександр Володимирович Половець, заступник начальника управління СБУ області та інші поважні діячі у галузі науки та освіти.

Завдяки Отцу Федору – секретарю  управління єпархії м. Чернігів відбулося благословення першокурсників.

Курсанти пройшли урочистим маршем під святковий феєрверк й віддали військове вітання присутнім на святі гостям та керівництву коледжу. Таке було розпорядження Олійника Олександра Івановича, полковника ВСУ, який є начальником коледжу.

  • Гость: Вперед ребятки, перед вами стоит задача защищать Родину, выполните ее с полной ответственностью
  • Гость: Сподіваюсь на те, що мій син на відмінно закінчить навчання та зможе досягти великих успіхів у військовій справі